מדהים: ילדה סינית נדרסה - וחולצה בשלום

16 עוברי אורח בסין הצליחו לחלץ ילדה אחת שנתקעה מתחת לג'יפ, אחרי שנדרסה. הילדה התיישבה על הכביש אחרי שרבה עם אמה ונהגת ג'יפ מסוג הונדה, שלא ראתה את הילדה, המשיכה בנסיעה ודרסה אותה. הודות לתושייה של עוברי האורח והירתמותם המהירה להצלת הילדה, היא חולצה ללא פגע. צפו בתיעוד החילוץ

אנשים טובים באמצע הדרך: עוברי אורח בסין התגייסו בהמוניהם לחילוץ ילדה שנתקעה מתחת לג'יפ אחרי שנדרסה באחד הרחובות במחוז ג'ז'יאנג במדינה. ההמונים הרימו את הרכב ביחד עד שהצליחו להוציא את הילדה מתחת לרכב שדרס אותה.

רשת החדשות הסינית CCTV שידרה את התמונות, שנלכדו במצלמת אבטחה. הילדה בת ה-5 הלכה עם אמה בכביש בעיר וונג'ו במחוז, כשלפתע התיישבה על הכביש וסירבה להתקדם. אמה, ייתכן ומתוך רצון לחנך את הילדה, המשיכה בדרכה, בזמן שהילדה יושבת על הכביש.

כמה שניות לאחר מכן פנה לאותו הכביש ג'יפ מסוג הונדה. נהגת הג'יפ לא שמה לב לילדה שישבה על הכביש ודרסה אותה. עוברי אורח שהבחינו בילדה הלכודה תחת הג'יפ עצרו את הנהגת והיא יצאה בבהלה מרכבה. "הילדה כרעה על הקרקע מתוך כעס על אמה ומיאנה לזוז", סיפרה עדת ראייה, "אז נתקעה הילדה מתחת למכונית ואמה החלה לצרוח".

למזלה של הילדה, החלו עוברי האורח מתקבצים סביב הרכב הגדול, 16 בסך הכל, והחלו להרים אותו. בסופו של דבר, המאמצים של צלחו והילדה חולצה מתחת לגלגלי המכונית. הילדה הובהלה לבית החולים המקומי, אך בנס, שוחררה לאחר זמן קצר כשהיא אינה סובלת כלל מפציעות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת