זייף מודעת אבל לאמו בעיתון - בשביל ימי חופש מהעבודה

סקוט בנט, תושב פנסילבניה, מצא דרך מקורית לקבל ימי חופש: לזייף מודעת אבל של אמו בעיתון המקומי. האם המודאגת ראתה את הפרסום, התקשרה לעורך העיתון ותיקנה את העוול שנעשה לה. בינתיים השוטרים עצרו אותו באשמת "התנהגות לא נאותה". האם אמו תעניש אותו ותעמיד אותו בפינה?

"אבל כבד" על מות האם. אילוסטרציה (חדשות 2)

כנראה שעבודתו של סקוט בנט בן ה-45, תושב פנסילבניה, ארה"ב, התישה אותו לחלוטין, אחרת קשה להבין את הצעד יוצא הדופן שבו הוא נקט על מנת לקבל ימי מנוחה בביתו. הוא החליט לפרסם מודעת אבל על אמו בעיתון המקומי, על מנת שמעסיקיו ישחררו אותו. אמו גילתה את המודעה - והוא נתפס על חם.

התכנית ה"גאונית" של בנט נהרסה כשאמו של העובד העצלן פתחה את העיתון בבוקר וראתה את מודעת האבל שלה עצמה. האישה התקשרה מיד למשרדי העיתון והסבירה להם: "אני חיה".

המשטרה המקומית סיפרה למגזין "טיים" האמריקני כי בנט ניסה לקבל כסף תמורת ימי חופשה ממעסיקיו. עורך העיתון מסר מצידו כי לא היה לו ספק באותנטיות של המודעה, שכן מדובר בבנה האמיתי של האישה שכביכול מתה. עם זאת, הוא ציין כי הוא החל לחשוד באמיתות המידע לאחר שקרובי משפחה רבים של האישה התקשרו למערכת העיתון והביעו את מורת רוחם על הפרסום המוטעה.

בנט נעצר על ידי השוטרים והואשם ב"התנהגות לא נאותה". השאלה היחידה שנותרה פתוחה כעת היא האם גם אמו תעניש אותו על ש"הרג" אותה לעיני כל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת