סקר: כבר לא הכי כיף לעבוד בגוגל

אם תמיד חלמתם לעבוד בגוגל, אולי כדאי שתשקלו שוב. סקר שנערך בארצות הברית חושף את החברות בהן נמצאים העובדים המרוצים ביותר. באופן מפתיע, גוגל שתמיד הובילה את הרשימה לא נכנסה ל-50 המקומות הראשונים. את העובדים השמחים ביותר תמצאו דווקא במלונות הילטון

אפשר למצוא מקום עבודה טוב יותר. גוגל (רויטרס)

מחפשים עבודה חדשה? כדאי שתתעדכנו: מתוך סקר תעסוקה שנתי שנערך בארצות הברית עולה כי גוגל כבר אינה מקום העבודה הטוב ביותר. עובדי החברות הדיחו את ענקית האינטרנט, והיא כלל לא נכנסה ל-50 המקומות הראשונים ברשימה.

תוצאות הבדיקה, שפורסמו באתר CareerBliss.com חושפות את המקומות בהם העובדים הם המרוצים והשמחים ביותר, לאחר שנערכו יותר מ-100 אלף ראיונות. בין המקומות שדורגו ראשונים ניתן למצוא את חברות הפיננסים הגדולות, חברות פארם שונות, ואף את צבא ארצות הברית.

את המקום הראשון בשלוש קטגוריות שונות גרפה רשת המלונות הילטון. מאט מילר מייסד אתר CareerBliss, העיד כי הילטון היא רשת מלונות הממוקדת בשירות לקוחות יעיל, שהעובדים בה מרגישים שווים ועם אפשרויות קידום רבות וסביבת עבודה תומכת.

במקום השביעי - חיל האוויר האמריקני

למקום השני הגיעה חברת Fluor שעוסקת בשירותי הנדסה, בנייה ותחזוקה ומחליפה בימים אלה את גשר מפרץ סאן פרנסיסקו-אוקלנד. היא זכתה גם היא בשלוש קטגוריות שונות בהן "האנשים שאיתם אתה עובד".

חברת הפארם העולמית ג'ונסון אנד ג'ונסון הגיעה למקום השלישי, ומיד אחריה מדורגת חנות הכלבו "נורדסטרום". למקום השביעי המכובד הגיע במפתיע חיל האוויר האמריקני. למקום התשיעי הגיעה חברת התקשורת "אריקסון" ולמקום העשירי חברת האנרגיה "שברון".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת