סרט רע בהוליווד: אירוע ירי מול המצלמה

עיר הסרטים שבלוס אנג'לס ידעה לא מעט צילומים של סצנות דרמטיות שונות, אבל העוברים והשבים אתמול בשדרות סאנסט התקשו להאמין כי הירי במקום ההומה היה אמיתי: גבר שנפרד מחברתו החל לרסס את העוברים והשבים - עד שנורה למוות בידי קצין משטרה לא בתפקיד

התושבים בהוליווד רגילים לסצנות פעולה שמצולמות עבור תעשיית הסרטים הענקית, אבל מה שנראה תחילה כקטע מסרט פעולה התברר בשבת האחרונה כירי אש חיה. האירוע החמור הסתיים רק לאחר שקצין משטרה שלא היה בתפקיד זיהה את החשוד שפתח באש - וירה בו למוות.

היורה, טיילר ברהם, עמד לצדי הכביש בשדרות סאנסט בהוליווד והחל לזעוק שהוא רוצה למות. מקורביו סיפרו כי הוא סבל משברון לב, בעקבות סופה של מערכת יחסים זוגית ארוכה. הוא החל לפתוח באש לעבר העוברים והשבים, ופגע תחילה באישה הממלאת תפקיד בכיר בתעשיית המוסיקה המקומית בפנייה. מצבה מוגדר אנוש.

לאחר מכן המשיך היורה לרסס את העוברים והשבים, כאשר בסך הכל נפצעו כתוצאה מהירי שלושה אזרחים ושני שוטרים, בהם זה שירה בברהם למוות.

בתיעוד שצילמו עוברי אורח מרגעי הירי נראה ברהם בזירה כשהוא לבוש בג'ינס וגופייה לבנה. הוא פוסע הולך ושוב סמוך לצומת רחובות, וירה כ-20 צרורות מאקדח. "הוא צרח שהוא עומד למות ושהוא רוצה למות", אמר גרגורי בויורקז, שצילם את תמונות הירי. כשכוחות המשטרה הגיעו למקום הם הורו לברהם לחדול מהירי. הוא, בתגובה, כיוון לעברם את נשקו - ואז נורה למוות.

כריסטינה מזרופיאן, שהציגה עצמה כידידה של היורה והתגוררה לידו, סיפרה כי "הוא לא היה בחור רע, פשוט נמאס לו. הוא כל הזמן טען שהוא יצא מזה, אבל הוא לא הצליח להתגבר על הפרידה".

רמון הרננדז, המתגורר דלת אחת ליד דירתו של ברהם, סיפר כי הוא וחברתו נפרדו בתום קשר שנמשך ארבע שנים וחצי. "אני יכול להעיד על כך שהוא לא היה אדם יציב, אבל לא ברור לי מה גרם לו לעשות את מה שעשה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת