המוות חזר לווירג'יניה טק: 2 בני אדם נרצחו

קצין משטרה ואדם נוסף ששהו בקמפוס אוניברסיטת וירג'יניה טק נורו למוות, ככל הנראה בידי רוצח בודד שנמצא מת לאחר מכן. באוניברסיטה, בה לפני 4 שנים נרצחו 32 בני אדם, לא לקחו סיכונים והורו לתלמידים לנעול את עצמם בחדרים ולהתרחק מהחלונות

אזכרה לקורבנות הטבח בקמפוס. ארכיון (רויטרס)

ירי באוניברסיטת "וירג'יניה טק" בארה"ב: שני בני אדם, אחד מהם קצין משטרה, נורו למוות בקמפוס האוניברסיטה ארבע שנים לאחר הטבח שאירע במקום, בו נהרגו 32 בני אדם. לאחר כמה שעות נמצא היורה בדירה סמוכה כשהוא ללא רוח חיים.

 היורה פגע בנרצחים בשני אירועים שונים, כאשר השוטר נהרג במהלך ביקורת תנועה שגרתית והשני נמצא מת במגרש החנייה בקמפוס. כלי התקשורת בארה"ב מוסרים כי היו עדי ראייה למקרי הרצח.

"כל הסטודנטים הונחו להישאר בחדרים ולנעול את המעונות", מסר דובר מטעם האוניברסיטה, "בנוסף, אמרנו להם להתרחק מהחלונות מחשש שהרוצח נמצא עדיין בתחומי האוניברסיטה". אחד הסטודנטים סיפר לרשת NBC כי "המצב קצת מפחיד, אנו מכירים את הסיפור על מסע הרצח הקודם וכעת זה קורה כאן שוב".

בחודש אפריל בשנת 2007, פתח סואנג הוי צ'ו, סטודנט בן 23 במסע רצח בקמפוס, בו נהרגו 32 בני אדם ועוד 25 נפצעו. היה זה הטבח הנורא ביותר בהיסטוריה של ארה"ב שבוצע על ידי רוצח בודד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת