צפו: מכות באולפן הטלוויזיה בירדן

משדר שבו התנהל בין שני אישים ויכוח על התמיכה בבשאר אסד התפתח עד מהרה לחילופי האשמות אישיות, שהתחלפו כעבור זמן קצר בתגרה אלימה בין הנצים. מאמצי המגיש למנוע את התקרית עלו בתוהו

הוויכוח סביב שאלת התמיכה או ההתנגדות לבשאר אסד בעולם הערבי כבר גרם להתלהטות היוצרות בשידור חי באולפן טלוויזיה בלבנון. הסוגייה נותרה, כנראה, רגישה עד כדי כך שאירוע דומה התרחש כעת גם בשכנה אחרת - הפעם זו שממזרח - כשבין שני אורחים התפתחה תגרה של ממש.

שני האישים התווכחו בשידור חי שהועבר בתחנת טלוויזיה פרטית בירדן. עד מהרה עלו הטונים, והשיחה בין הצדדים התמקדה בעיקר בהטחת האשמות אישיות, באופן שהפוך רדוד יותר ויותר. השניים כינו האחד את השני "בזוי" ו"פני נעל" - וככל שזעמם גבר, ניסה המגיש להפריד בין הצדדים.

אלא שמאמציו לא נשאו פרי, ולמורת רוחו החלו שני האישים לדחוף, להכות ולקלל האחד את השני אל מול המצלמה.

התגרה במשדר החי בלבנון: בין שני פוליטיקאים

מוסטפא עלוש, שכיהן בעבר בפרלמנט בביירות וידוע בעמדותיו הנחרצות נגד המשטר הסורי והתערבותו בענייניה של לבנון, התעמת במשדר עם פאיז שוקור, ראש מפלגת הבעת' המקומית - הנחשבת ליד ימינה של דמשק בארץ הארזים.

הרוחות בין השניים התלהטו כשבמהלך המשדר, כינה עלוש את הנשיא הסורי "שקרן". שוקור התקשה לשמור על קור רוח והטיח בעמיתו בזעם: "תתבייש לך". אלא שהוא לא הסתפק רק בנזיפה, ואל מול עיני הצופים ההמומים השליך על פניו של מתנגדו של אסד כוס מים. האחרון לא נותר חייב: הוא הרים כיסא וניסה לחבוט באמצעותו בראשו של עלוש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת