צפו: אסד הפך לבדיחה של לבנון

שום דבר לא עוצר את ההתקפות של אסד על חסרי ישע בסוריה, הוא אפילו מרשה לעצמו לומר כי מנהיגי ערב עוד יחזרו אליו כדי להתנצל ואף לועג לשלטון הטורקי. בינתיים בלבנון לועגים לו, בחיקוי שכמעט עולה על המקור

הליגה הערבית מאיימת להטיל על אסד סנקציות כלכליות לאחר שדחה את ההזדמנות האחרונה שניתנה לו לפתוח את שעריו למשקיפים ממדינות ערב. ובכל זאת, אסד מרשה לעצמו לומר היום כי מנהיגי ערב עוד יחזרו אליו כדי להתנצל, וגם לועג לשלטון הטורקי שלדבריו מנסה להחיות את האימפריה העותמנית בזמננו.

כרגע, מה שמטריד את אסד יותר מהלחצים החיצוניים, אלו הן ההתפתחויות מבית. ריאד אל אסד, מפקד מחתרת "צבא החופש" מאיים "נתקוף את כל גדודיו של המשטר הנפשע היכן שלא יימצאו".

אבל שום דבר לא עוצר את המשך המתקפה הפראית של המשטר על חסרי ישע. כוחות הביטחון רדפו אחרי נער עד שהדפו אותו באמצעות רכבם, ואחר כך לקחו אותו למעצר.

שלושה מיליון סורים באזורי ההתקוממות חיים בתנאים של מצוקה, כך קובע היום האו"ם. ובכל זאת, האופוזיציה שומרת על מוראל גבוה. גם בטלוויזיה של לבנון מרשים לעצמם להתבדח על נשיא סוריה: "דרושים אנשי מודיעין מגיל 7 עד 77", בחיקוי שכמעט מתעלה על המקור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת