מובארק על המפגינים ב"תחריר": "אמרתי שהמדינה תיהרס"

מבין העוקבים אחר אירועי הדמים בכיכר תחריר, הוא גם נשיא מצרים המודח חוסני מובארק, שממיטת חוליו בקהיר אומר "אמרתי לכם". כשהוא ממתין לחידוש משפטו ובניגוד לעצת רופאיו שלא לצפות בטלוויזיה - הגיב מובארק על האירועים בתחריר: "אמרתי למפגינים לחכות קצת"

"אמרתי לכם" - הגרסה המצרית: בין העוקבים אחר המתרחש בימים אלו בכיכר תחריר, הוא גם נשיא מצרים המודח חוסני מובארק, שמביט ממיטת חוליו במדינה בהתפוררות המדינה בה שלט ב-30 השנים האחרונות.

על פי הדיווחים במצרים, בניגוד לעצת רופאיו, מבקש הנשיא המודח להתעדכן באירועי היום-יום בכיכר "תחריר", ויש לו גם פרשנות למתרחש. "אמרתי להם (למפגינים) שהמדינה תיהרס, שיחכו קצת", אמר מובארק לרופאיו - על פי הדיווחים בכלי תקשורת מצריים.

"טלוויזיה הוכנסה לחדרו"

"הנשיא המודח ביקש מהצוות הרפואי להחזיר את הטלוויזיה לחדרו, כדי לעקוב אחר המתרחש", דווח במצרים. "רופאיו המליצו לו שלא להתעדכן באופן יומי אחר המתרחש במדינה כדי שמצבו הנפשי לא ידרדר, אבל הוא התעקש הפעם במיוחד לעקוב אחר המתרחש בכיכר 'תחריר' והכניסו טלוויזיה לחדרו".

על פי הדיווחים, מובארק לא התרגש במיוחד מהמראות. מקור רפואי שהעדיף להישאר בעילום שם סיפר כי מובארק עוקב בימים האחרונים אחר שידורי תחנות הטלוויזיה הערביות - ובהן "אל-ג'זירה", "אל-ערביה" ו"חדשות נייל". בחודש הבא אמור להתחדש משפטו של הנשיא המודח בקהיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת