נאמני דאע"ש הוציאו להורג חיל מצרי בסיני

חיל מצרי ואזרח הוצאו להורג בידי לוחמי ארגון אנסאר בית אל-מקדס, הפועל בסיני כשלוחה של ארגון דאע"ש במצרים. החייל נלכד על ידי לוחמי הארגון בתחילת החודש, והוצא להורג בשל מה שהגדיר הארגון כ"פשעים צבאיים" שביצעה מצרים

נורה בראשו בגלל "פשעי צבא מצרים" (טוויטר)

דאע"ש ממשיך במסע ההרג האכזרי: ארגון הטרור אנסאר בית אל-מקדס פרסם היום (שבת) סרטון מזוויע חדש בו נראית הוצאתם להורג של חייל מצרי ואזרח, שנשבו בידי לוחמי הארגון, הפועל בסיני כשלוחה מצרית של דאע"ש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החייל, אחמד פתחי אבו אל-פותוח, נלכד בידי אנשי הארגון בתחילת החודש במתקפה על מוצב של צבא מצרים שבמהלכה נהרגו 15 חיילים.

בתחילת הסרטון נראה אבו אל-פותוח כשהוא נשבה בידי לוחמי אנסאר בית אל-מקדס, ובסופו הוא נורה בראשו - ונהרג. ארגון הטרור נימק את הוצאתו להורג של החייל בשל מה שכינה "פשעים צבאיים" שבוצעו על ידי כוחות צבא מצרים בצפון חצי האי סיני.

החייל המצרי ברגעיו האחרונים (טוויטר)


בסרטון הקשה, שהופץ ברשתות החברתיות, מאלצים פעילי הטרור את החייל להקריא טקסט בו הוא מזהיר את אחיו מגיוס לצבא מצרים. "על אחי איברהים להימנע מהצטרפות לשורות הצבא, וזאת על מנת שלא יסבול מגורל דומה לשלי" אומר החייל.

זוהי הפעם השנייה בה מוצא להורג איש כוחות הביטחון על ידי ארגון הטרור. צבא מצרים פתח בחודשים האחרונים במערכה מול פעילי אנסאר בית אל מקדס, הפועלים במדינה בהשראת ובסיוע דאע"ש. לדברי גורמים במצרים, הארגון אחראי למותם של מאות אנשי ביטחון במצרים בשנה האחרונה.