קדאפי: "נביס את העכברושים"

"צעירי המדינה יסלימו את המאבק ויביסו את המורדים העכברושים", כך אמר היום קדאפי בראיון טלפוני לטלוויזיה הסורית ממקום מחבואו. למרות שהמורדים שולטים ברוב המדינה ונאט"ו מפציצה את המתחם המבוצר שלו, הרודן המודח ממשיך לומר כי יחזיר לעצמו את השלטון

שליט לוב המודח מועמר קדאפי נשבע שיביס את המורדים, שכבר שולטים ברובה של לוב. בשיחת טלפון לטלוויזיה הסורית ממקום מחבואו, אמר קדאפי כי כוחותיו יתאגדו ויביסו את כוחות המורדים וכוחות נאט"ו המסייעים להם במהפכה במדינה.

"צעירי המדינה מוכנים כעת להסלים את המאבק מול העכברושים (המורדים) בלוב ולחסל את שכירי החרב", אמר קדאפי. השליט המודח גם התייחס ישירות לכוחות הברית האטלנטי הפועלים במדינה ומפציצים את מתחמו המבוצר ואמר: "אנחנו נביס את נאט"ו, העם הלובי דוחה את כוחות נאט"ו".

באשר לדיווחים לפיהן שיירות של רכבים צבאיים עברו ממדינתו למדינת ניז'ר השכנה, אמר קדאפי: "שיירות עוברות בין ניז'ר ללוב ומעבירות אוכל וסחורת, ומשום מה אומרים שקדאפי נמצא עליהן", אמר. דוברו של קדאפי ממשיך ומתעקש כי הרודן נמצא בלוב וכי מצב רוחו טוב.

אתמול התפרסמו סרטוני וידאו נדירים של קדאפי מבלה עם נכדיו. בסרטון, שצולם בשנת 2005, נראה קדאפי לובש טרנינג, ומבלה בחיק משפחתו באוהל המפורסם במתחם המגורים שנכבש רק לפני שבועיים על ידי מאות המורדים שהצליחו לכבוש את עיר הבירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת