צפו: סבא קדאפי משחק עם הנכדים

המורדים בלוב טוענים כי הם צרים על מקום מחבואו של השליט המודח קדאפי, ובינתיים מפרסמים קטעי וידאו נדירים מארכיון הווידאו הביתי שנמצא במהלך ההשתלטות על מתחם "באב אל-עזיזיה". הרודן האכזר שאחראי למות אלפים נראה לבוש טרנינג, משחק ומצחקק עם נכדיו. צפו בקדאפי הסבא הטוב

רודן אכזר - וסבא חביב: סרטון משפחתי יוצא דופן המתעד את שליט לוב המודח מועמר קדאפי ובני משפחתו במתחם המגורים באב אל-עזיזיה בטריפולי, נחשף היום על ידי המורדים בלוב.

בסרטון, שצולם בשנת 2005, נראה קדאפי לובש טרנינג, ומבלה בחיק משפחתו באוהל המפורסם במתחם המגורים שנכבש רק לפני שבועיים על ידי מאות המורדים שהצליחו לכבוש את עיר הבירה.

בתמונות נראה קדאפי משחק עם נכדיו שמארחים לו חברה, מתלוצץ איתם, אוכל בחברתם - ומעל לכל, נראה יותר כמו אב וסב דואג, ולא כמו שליט או רודן. התמונות צולמו באוהל שבו נהג קדאפי לארח את המנהיגים שבאו לבקרו.

"את חושבת שאני יפה?"

סרטון הווידאו צולם על ידי אחד מבניו של קדאפי, סעדי. בקטע מהסרטון נראה קדאפי מתיישב ליד אחת מנכדותיו ומתחיל לשאול אותה שאלות בנימה של צחוק. "את חושבת שאני יפה?", הוא שואל אותה. "את אוהבת את סבא המנהיג הגדול?".

בשעות הצהריים הודיעו המורדים בלוב כי הם קרובים לתפיסתו של קדאפי - לאחר שהצליחו, לדבריהם, לכתר את מקום מסתורו. "הריגתו היא רק עניין של זמן, זה יקרה בתוך מספר שעות", הבטיחו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת