קשה לצפייה: "וידוא הריגה" במפגין נגד אסד

בעוד הצבא הסורי ממשיך בפעילות לדיכוי המהומות, נחשפות תמונות חדשות המתעדות חבורה של חיילים סורים יורים שוב ושוב במפגין שכבר שכוב על הכביש ללא רוח חיים. זאת, לאחר שהם מקללים אותו ומוודאים כי הוא אכן מת

תמונות קשות לצפייה מסוריה (חדשות 2)

תמונות הזוועה ממשיכות להגיע מסוריה: אחרי מאות תיעודי וידאו של התעללויות קשות במפגינים, מפורסם בשעות האחרונות תיעוד וידאו קשה במיוחד ובו נראים מספר חיילים סורים המבצעים וידוא הריגה במפגין סורי שנהרג על ידי אותם חיילים כמה דקות קודם לכן.

 

 
 

 

התמונות ככל הנראה צולמו בעיר חומס, שם פועל צבא סוריה בימים האחרונים. בסרטון הקצר, נראה אחד המפגינים שותת דם, ללא רוח חיים, מוטל לצדו של טנק סורי. קבוצה של חיילים, עומדים סביבו ומקללים אותו. אחד מהם אף נוגע במפגין ההרוג עם רגלו, על מנת לבדוק אם הוא חי. לאחר מכן הוא פוסע מספר צעדים אחורה, דורך את נשקו ויחד עם חבריו יורה מספר פעמים בגופה המוטלת על הכביש.

"הכנופיות הפושעות של בשאר אסד"

התמונות הקשות מפורסמות בשעות האחרונות בכל כלי התקשורת הערביים. מנהלי דפי המחאה נגד משטרו של אסד, שפרסמו אף הם את התמונות הקשות בפייסבוק, כתבו מתחת לקטע הווידאו החדש: "מחזה מזעזע של הכנופיות הפושעות של בשאר אל-אסד. הן מוציאות להורג אזרח שלא יכול להגן על עצמו".

"אנא, פרסמו את קטע הווידאו בכל תחנות הטלוויזיה ובקרב כל ארגוני זכויות האדם", כתבו הפעילים ברשתות החברתיות. ואולם, משטר אסד בשלו. היום נמשך המבצע הצבאי בעיר חומס. כלי התקשורת הערביים דיווחו על לפחות 10 הרוגים בפעילות צבא סוריה בעיר וכן על עשרות פצועים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת