צפו: חיילי צה"ל ה"פולשים" באנימציה מצרית

מצרים ממשיכה לעסוק במתיחות עם ישראל, וכמה יוצרי אנימציה מצריים החליטו להמחיש בסרטון את היחסים שבין חיילי צה"ל לכוחותיהם בגבול הדרום. הישראלים מוצגים כמי שמחפשים לפלוש אל תוך שטח מצרים פעם אחר פעם, וחייל צה"ל שהוזהר כמה פעמים והמשיך בשלו - נמצא מוטל מת מצדו השני של הגבול

כך זה נגמר. הסרטון המצרי (youtube)

הרוחות במצרים, שסערו אחרי הרג חיילי צבא המדינה בחילופי האש שפרצו במהלך מתקפת הטרור המשולבת בגבול הדרום בחודש שעבר, שככו בשבועיים האחרונים. אבל נראה כי לעומת המישור הדיפלומטי, מתקשים אזרחי מצרים להסיר את התקרית מעל סדר היום.

בסרטון אנימציה שפרסמו יוצרים מצריים נראית הדמייה של התקרית בין ישראל לבין מצרים, כשמשני צדו של קו הגבול הבינלאומי בדרום מנסה החייל הישראלי לחדור שוב ושוב לתוך שטח מצרים.

בהמשך, בשל "הסגות" הגבול מהצד הישראלי, מסמן הלוחם המצרי באופן מדויק את קו הגבול כדי להבהיר לעמיתו שאל לו לחצות אותו - אולם זה ממשיך בשלו.

הסרטון מסתיים בכך שהחייל המצרי מסתובב בשטח ארצו, כשממולו - בצד השני של הגבול הבינלאומי - מונחת גולגלתו של חייל צה"ל. כדי לחדד את המסר שביקשו להעביר, הדגישו היוצרים בתום הסרטון: "מצרים היא הקבר של הפולשים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת