הוכחה מצולמת: קונטאר לא נפגע בפיצוץ

הרוצח של בני משפחת הרן לא רק שלא נפגע בפיצוץ שאירע בדרום ביירות ביום שישי, אלא בריא ושלם - וחובק בן חדש שנולד היום לו ולרעייתו זיינב בבית חולים בביירות. קונטאר מיהר להצטלם עם התינוק כדי להפריך את השמועות על פציעתו, מקורביו: הוא עזב את הדירה שנפגעה בפיצוץ כבר לפני שנתיים

סמיר קונטאר ובנו, עלי (חדשות 2)

למרות הדיווחים השונים לפיהם המחבל סמיר קונטאר נפצע בפיצוץ שאירע בשכונת הדאחייה בביירות ביום שישי, מתברר כי הטרוריסט הלבנוני שרצח את בני משפחת הרן לא רק בריא ושלם - אלא גם חובק ילד חדש שנולד בבית החולים בביירות.

כלי תקשורת ערביים דיווחו כי בנו של קונטאר נולד היום וכי האב המאושר ורעייתו, זיינב, זכו לקבל שלל איגרות ברכה. שמו של הרך הנולד - עלי.

הפיצוץ התרחש בליל שישי בדירה בקומה ה-10 של בניין מגורים בדאחייה, השכונה המזוהה עם חיזבאללה בדרום ביירות, סמוך למסגד 'סייד א-שוהדא' - המסגד המרכזי של חיזבאללה. על פי חלק מהדיווחים בלבנון, אדם אחד נהרג בפיצוץ ו-5 נוספים נפצעו. לאחר הפיצוץ נפוצו שמועות לפיהן קונטאר, ששוחרר מהכלא הישראלי במסגרת העסקה בה הוחזרו לישראל גופותיהם של אלדד רגב ואודי גולדווסר ז"ל, הוא שנפגע בפיצוץ.

תמונתו של קונטאר עם בנו התינוק מהווה תיעוד ראשון שלו מאז הטענות כאילו נפגע בסוף השבוע בדירתו שברובע דאחייה בביירות. בניסיון להדגיש עוד יותר כי אין מדובר באמת, אמרו היום מקורביו כי את אותה הדירה שבה, לכאורה, נפגע הרוצח הלבנוני - הוא עזב כבר לפני כשנתיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת