אחרי הקניון והמלון: בית קפה מפואר בעזה

שולחנות ביליארד, כורסאות מרווחות ומאפים טריים - את כל זה ועוד מציע בית קפה חדש שנפתח בלב העיר עזה, לפחות לפי פרסומת שמופצת ברשת. צפו בפרסומת שלא הייתם מצפים לראות מרצועת עזה

בית הקפה "קרינו'ס" (youtube)

ייתכן שאם הפעילים על סיפונה של "דיגניטי אל קראמה" היו מממשים את שאיפותיהם ומגיעים היום לחופי רצועת עזה, כמה מראות בעיר עצמה היו עלולים להפתיע אותם. אחרי הקניון הראשון והמלון המפואר על שפת הים, פרסומת חדשה לבית קפה עזתי מופצת ברשת.

הסועדים בבית הקפה "קרינו'ס", כך לפי הפרסומת שהביא הבלוג "טרור ווטש", יכולים ליהנות מקפה משובח, מאפים, עוגות, פירות, שולחנות ביליארד, מסכי פלזמה וגם משחקי "ווי" ופלייסטיישן.

אל הקניון המפואר שנפתח בעזה לפני שנה, למרות מדיניות הסגר של ישראל, הצטרף כאמור לאחרונה גם מלון יוקרה על חוף ימה המרהיב של הרצועה. העיתון "דאר אל חיאת" דיווח כי המלון, ברמה של חמישה כוכבים, נושא את השם "מובי דיק" וייפתח באופן רשמי בשבועות הקרובים.

מי שבכל זאת יתעקש לנפוש באזור הנתון לשליטת חמאס יתבקש להגיע לאזור אל-סודנייה שבצפון הרצועה, שם ממוקם המלון. החדרים שבו כוללים מרפסות הפונות לים. כמו כן, מתואר בדיווח כי בשעות הלילה ניתן להבחין מהחלונות מאורות הארובות של תחנת הכוח באשקלון.

יו"ר דירקטוריון החברה המנהלת את המלון, נביל אל-סראף, אמר כי למרות מצבה האנוש של התיירות ברצועת עזה והסיכון הגדול בהשקעה בבניין "מובי דיק", הוא סבור כי את הפתרון למצב יולידו רק צעדים מסוג זה שהוא שותף להם - כאלה שיניחו אבן פינה לתשתית מגזר תיירותי בעזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת