למרות המצור: העזתים מתחדשים במלון יוקרה חדש

רצועת עזה אינה ידועה כאתר תיירות ונופש בולט, אבל מי שבכל זאת ימצא בה אטרקציה יוכל ליהנות מאירוח ברמה של 5 כוכבים במלון "מובי דיק" שיחל את פעילותו בחודשים הקרובים. המיקום: חוף הים בצפון הרצועה, עם חדרים וסוויטות המשקיפים על מחנות הפליטים ועל תחנת הכוח באשקלון. בהנהלה מבטיחים דיל זול במיוחד לראשונים

מלון "מובי דיק" בעזה. נוף לים - ולמחנות (חדשות 2)

"מטס" ההזדהות עם הפלסטינים ובעיקר הניסיונות האחרונים לצאת למשט לעבר הרצועה במחאה על ה"מצור" הישראלי עליה עדיין לא סייעו לפעילים לממש את שאיפתם להגיע לעזה - אבל נראה שאם אכן היו מצליחים להגיע לייעדם, הייתה מתגלה לנגד עיניהם תמונת מצב שונה במעט ממה שהם מתארים, לעיתים, כ"משבר הומניטרי".

אל הקניון המפואר שנפתח בעזה לפני שנה, למרות מדיניות הסגר של ישראל, מצטרף כעת גם מלון יוקרה על חוף ימה המרהיב של הרצועה. העיתון "דאר אל חיאת" מדווח כי המלון, ברמה של חמישה כוכבים, נושא את השם "מובי דיק" וייפתח באופן רשמי בשבועות הקרובים.

מי שבכל זאת יתעקש לנפוש באזור הנתון לשליטת חמאס יתבקש להגיע לאזור אל-סודנייה שבצפון הרצועה, שם ממוקם המלון. החדרים שבו כוללים מרפסות הפונות לים ומאחרות נשקף נוף "מרהיב" של מחנות הפליטים באזור. כמו כן, מתואר בדיווח כי בשעות הלילה ניתן להבחין מהחלונות מאורות הארובות של תחנת הכוח באשקלון.

הנחה של 50% לממהרים להזמין חדרים

יו"ר דירקטוריון החברה המנהלת את המלון, נביל אל-סראף, אמר כי למרות מצבה האנוש של התיירות ברצועת עזה והסיכון הגדול בהשקעה בבניין "מובי דיק", הוא סבור כי את הפתרון למצב יולידו רק צעדים מסוג זה שהוא שותף להם - כאלה שיניחו אבן פינה לתשתית מגזר תיירותי בעזה.

ואכן, דרש המיזם השקעה לא מבוטלת: הקמת המלון, על 225 החדרים והסוויטות שבו, נאמדת ב-45 מיליון דולרים. נוסף על כך, צפויות לפעול במתחם גם מסעדות וגלריות לרווחת האורחים במלון וכמובן בריכות שחייה. הצוות מונה כ-100 איש, המנוהלים על-ידי חברה ספרדית.

בניסיון למשוך מבקרים, הצהירו בהנהלת המלון דיל אטרקטיבי במיוחד בדמות הנחה של 50% עבור האורחים שימהרו להיות הראשונים שיתארחו ב"מובי דיק".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת