צפו: הצלם תיעד את הצלף שהרג אותו

תיעוד קשה לצפייה מסוריה חושף את הפחד ברחובות. בסרטון שהועלה לרשת מצלם אחד מתושבי שכונת כרם א-שאמי בעיר חומס את הירי שמבצעים החיילים הסורים בנסיונם לדכא את גל המהומות בעיר. בשלב כלשהו מזהה הצלם חייל סורי על אחת המרפסות, ועוקב אחריו בצילום - עד שהצלף רואה את הצלם, יורה בו והורג אותו - הכל לעיני המצלמה

כבר חודשים ארוכים זורמות תמונות קשות מסוריה, אבל סרטון הווידאו שלפניכם מזעזע במיוחד. הסיבה: הוא מתעד את מותו הטרגי של אחד מתושבי העיר חומס בסוריה - בזמן שהוא מצלם את החייל הסורי שפותח לעברו באש.

בסרטון הקצר שהועלה לרשת על ידי כלי תקשורת המזוהים עם המפגינים בסוריה, מתעד תושב שכונת כרם א-שאמי בעיר חומס את הירי שמבצעים החיילים הסורים בנסיונם לדכא את גל המהומות בעיר.

הצלם רץ, ככל הנראה על גג ביתו, ומתעד את חילופי האש - כשברקע נשמעים קולות ירי עזים. בשלב מסויים מצליח הצלם לתעד את אחד הצלפים היורים - כשלפתע הצלף מזהה את הצלם, מכוון אליו את הקנה ופותח לעברו באש. מיד לאחר מכן נשמעת פגיעה במצלמה, והיא נזרקת על הקרקע.

המהומות בסוריה נמשכו במספר מוקדים גם אתמול. צבא סוריה החל להזרים כוחות טנקים לעיר חמה, שם מאות אלפים יצאו לרחובות על מנת למחות נגד משטר אסד. בכלי תקשורת ערביים דווח על מעצרים המוניים בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת