המורדים משיבים אש: 28 חיילים סורים נהרגו בפיצוץ גשר

לראשונה, ההתקוממות בסוריה מקבלת ציביון של התקוממות חמושה. 28 מחייליו של אסד נהרגו בפיצוץ גשר בצפון המדינה, ובסך הכל נהרגו 120 מאנשיו של אסד - כך מדווחת הטלוויזיה הרשמית בסוריה. "אנחנו לא נעמוד מנגד, ונפעל בתקיפות נגד המתקוממים - זהו טרור", אמר שר הפנים הסורי

יום דרמטי בסוריה: לראשונה, השיבו אנשי האופוזיציה באש לעבר כוחותיו של אסד, והרגו במהלך היממה האחרונה כ-120 מהם - כך מדווחת הטלוויזיה הרשמית הסורית.

28 מהחיילים נהרגו במהלך פיצוץ של גשר המוביל לעיר ג'סר שורור שבצפון המדינה. על פי דיווחים, הובילו אנשי האופוזיציה חמישה טונות של חומר נפץ מסכר באזור, ופוצצו את הגשר כשכוח צבאי עבר עליו. יתר החיילים והשוטרים נהרגו בעימותים מול מתנגדיו של אסד בעיר ג'סר שורור עצמה. הטלוויזיה הסורית מכנה את האירועים בעיר הצפונית "טבח".

צעד זה של גורמי האופוזיציה, הביא מיד את שר הפנים הסורי לצאת בהצהרה תקיפה לכלי התקשורת הרשמיים במדינה. "אנחנו עומדים מול טרור מזוין, וכוחות הביטחון יגיבו בתקיפות", אמר הגנרל איברהים שאער. על פי הערכות, אמורים טנקים לנסות ולהיכנס לג'סר שורור, שם נהרגו בימים האחרונים כ-70 בני אדם בהפגנות.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק