בנו של בן לאדן: השלכת גופת אבי למים - משפילה

עומאר בן לאדן מגיב לראשונה לחיסולו של אביו בפקיסטן - ויש לו מה לומר. "השלכת גופת אבי למים השפילה אותי ואת משפחתי", זועם בנו של הטרוריסט ומדגיש כי הוא רואה באובמה האחראי הישיר לגורלו של אביו. פעילי אל-קאעידה מאיימים לנקום את חיסול מנהיגם ומצהירים: "אף אחד לא יוכל להגן על אזרחי ארה"ב כשנחליט לתקוף"

יותר משבוע אחרי חיסולו של אוסאמה בן לאדן, התייחס לראשונה עומאר, בנו הרביעי של מנהיג אל-קאעידה, להתנקשות באביו. "הרג אבי הוא פשע", אמר עומאר, "ואם לא די בכך, קבורתו בים השפילה את משפחתנו". בנו של הארכי-טרוריסט הוסיף: "השלכת גופתו למים פגעה ברגשותיהם של מאות מיליוני מוסלמים, וגם באמונה הדתית שלנו".

בן לאדן הצעיר הפנה אצבע מאשימה לעבר נשיא אה"ב ברק אובמה. "הוא האחראי לאמירת האמת לגבי גורלו של אבי", הבהיר, "זה לא הגיוני שפשוט זרקו את גופתו לים".

באל-קאעידה ממשיכים לאיים

במקביל מאיימים באל-קאעידה בפעולת נקם. באחד מאתרי האינטרנט השייכים לארגון הבהירו הפעילים כי התגובה על החיסול תהיה קשה וכואבת. "הפעולה של ארה"ב הייתה טעות גדולה וחטא גדול", הדגישו.

עוד נכתב באזהרה כי העם האמריקני ישלמו את המחיר על החיסול. "הנשיא אובמה מוגן על ידי צבאות העולם, אבל מי יגן עליכם כאשר נחליט לתקוף אתכם?", הוסיפו הפעילים החתומים על ההצהרה המאיימת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק