דיווח: מתחם המגורים של בן לאדן - בסמוך למתקני גרעין בפקיסטן

הטלוויזיה הפקיסטנית מפרסמת היום כי שבסמוך למתחם המגורים בו שהה אוסמה בן לאדן בשלוש השנים האחרונות, ממוקמים כמה ממתקני הגרעין הרגישים מאוד של פקיסטן - הנחשבת למעצמת גרעין, כך מדווח היום ברשת ב' של קול ישראל. עוד דווח כי האמריקנים דנים עם עמיתיהם בפקיסטן בחיסולו של אל-זוואהרי

בן לאדן. התגורר בסמוך למתקני הגרעין של פ (רויטרס)

ביום שאחרי חיסולו של בכיר ארגון "אל-קעידה" אוסמה בן לאדן, עולות בארצות הברית שאלות רבות בדבר שיתוף הפעולה של המודיעין הפקיסטני עם שירותי הביון האמריקנים באשר לחיסול, ובמיוחד בכל הנוגע לעובדה שבן לאדן עצמו התגורר במשך שנים "מתחת לאפם" של קצינים בכירים בצבא פקיסטן.

ברשת ב' של קול ישראל דיווח בשעות הצהריים הקשב מיכאל גורדוס כי בטלוויזיה הפקיסטנית פורסם שבסמוך למתחם המגורים בו שהה אוסמה בן לאדן בשלוש השנים האחרונות, ממוקמים כמה ממתקני הגרעין הרגישים מאוד של פקיסטן- הנחשבת למעצמת גרעין. תסריט האיימים של שירותי הביון האמריקניים היה ועודנו - הצלחה של ארגוני ג'יהאד עולמי לשים את ידם על נשק גרעיני.

בקול ישראל דווח עוד כי משלחת רמת דרג אמריקנית נמצאת בימים אלו בפקיסטן, ודנה עם הבכירים האמריקנים בהמשך המאבק בטרור - לרבות חיסולו של מי שנחשב ליורשו של בן לאדן, איימן אל-זוואהרי.