הגרסה האירנית למהומות: "הגיעו ימות המשיח המהדי"

סרטון שהופק על ידי גוף ממשלתי אירני טוען כי כל הסימנים מעידים על כך שה"מהדי", המשיח השיעי, עומד להגיע. הצונאמי הדמוגרפי בעולם הערבי, עליית האחים המוסלמים, הכאוס בעירק ואפילו מחלתו של מלך סעודיה - מעידים על הגעתו של המהדי. צפו בסרטון

 

 

באירן ממשיכים לעקוב מן הצד אחר האירועים המתרחשים בעולם הערבי, ומספקים את הגרסה המקומית לסיבה לפרוץ המהפכות: מדובר בסימן לכך שה"מהדי", הלא הוא המשיח השיעי, עומד להגיע.

רשת החדשות בטלווזייה הנוצרית-אמריקנית CBN, שידרה היום תשדיר שהופק על ידי גוף המקורב וממומן על ידי הממשל באירן, לפיו כי כל הסממנים ברורים לכך שאנו על סף אחרית הימים. אירן, על פי הסרטון, מתייצבת בצד הנכון של האנושות לקראת קץ הזמנים.

הרפורמות ששוטפות כצונאמי דמוגרפי את המזרח התיכון, מותירות את העולם המוסלמי עם הרבה מאוד שאלות ומעט מאוד תשובות ועכשיו הממשל האירני סבור שמהמהומה - יגיע המושיע.

"הסוף מגיע!"

על פי המידע שמפורסם ברשת CBN הרשויות הבכירות ביותר ברפובליקה האיסלמית אישרו ותמכו בסרטון שטוען כי האימאם ה-12, הידוע בכינוי "מהדי", הדמות המשיחית שתוביל את צבאות האיסלאם למלחמת ארמגדון נגד כל הלא מוסלמים - בדרכו.

הגוף הממשלתי האירני שאישר את הסרטון הוא הבסיג' - כך סיפר לרשת הטלוויזיה ראזה קהליל, חבר לשעבר במשמרות ההפיכה האירניים. קהליל עבד כסוכן כפול באירן והופעל, על פי טענת CBN, על ידי ארגון הביון האמריקני.

על פי הנבואה, בסרט המהדי עומד להנהיג את הכוחות המוסלמים מעירק המשוחררת. עוד סימנים ברורים היא עליית האחים המוסלמים במצרים ובלוב, מחלתו של המלך סעודיה ומה שמוכנה על ידי הממשל "ההתעוררות האירנית". הנשיא האירני מבטיח כי בסופו של דבר "גם ירושלים תיכבש". 

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק