האזינו לרשת הקשר: כוחות הקואליציה מזהירים את צבא לוב

המצור האווירי של כוחות הקואליציה על לוב נמשך, ובימים האחרונים מודלפים לרשת האינטרנט הקלטות מרשת הקשר בהן מוזהרים כוחותיו של קדאפי בל ימשיכו בתקיפת המורדים. "הניחו את הנשק, הפסיקו להישמע להוראותיו של קדאפי ושובו לבתיכם", נקראים החיילים. האזינו להקלטות

קולות המלחמה: ברשת האינטרנט מופצות בימים האחרונים הקלטות קוליות בשפה האנגלית והערבית, של המסרים המעבירים כוחות הקואליציה לכוחותיו של שליט לוב מועמר קדאפי ברשתות הקשר. במסרים המועברים, חלקם גם ברשתות הקשר של חיל האוויר הלובי, נקראים החיילים הלובים להניח את נשקם ולהפסיק בתקיפת המורדים.

מהפכה בלוב: כל העדכונים 

"אל תיקחו חלק בפעולות אלימות נוספות", קוראים כוחות הקואליציה בהקלטה. "משפחותיכם זקוקות לכם. שובו לבתיכם בשלום, הניחו את נשקיכם והפסיקו למלא אחר הוראותיו הבלתי חוקיות של מועמר קדאפי".

"אל תיקחו חלק בתוקפנות"

בהמשך, מאיימים כוחות הקואליציה: "נילחם בכל פעולה תוקפנית שתבצעו. אל תיקחו חלק בתוקפנות. כל פעולה נגד כוחות הקואליציה תיענה בכוח. אל תפגעו בעמכם - נטשו את נשקיכם ושובו לבתיכם בשלום".

בתוך כך התייחס הלילה נשיא ארצות הברית ברק אובמה להמשך הלוחמה בלוב. "קדאפי הכריז שלא ירחם על האזרחים שלו", אמר אובמה והסביר את הסיבה לפרוץ המתקפה על לוב: "אם היינו מחכים עוד יום אחד - בנגאזי הייתה חווה טבח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק