לוב הודיעה: שוחררה האישה שנאנסה ונחטפה

איימן אל-עוביידי המתגוררת בלוב הצליחה לזעזע את העולם כולו לאחר שחשפה בפני עיתונאים זרים כי נאנסה על ידי חייליו של קדאפי. רגעים לאחר מכן היא נחטפה על ידי אנשי ביטחון שהיו באזור, אך כעת מדווחים גורמים בממשלת לוב כי היא שוחררה לביתה. דובר הממשלה אף הוסיף כי מדובר ב"נערת ליווי"

הממשלה בלוב טוענת כי איימן אל-עוביידי, שנחטפה לאחר שחשפה בפני כתבים זרים שנאנסה על ידי חייליו של קדאפי, שוחררה והתאחדה עם משפחתה.

הממשלה בלוב מסרה הערב כי עד כה נחקרו ארבעה גברים בחשד למעורבות בפרשה, לאחר שאל-עוביידי בת ה-30 טענה כי הותקפה בברוטליות על ידי 15 חיילים. עוד נמסר כי בין החשודים שנחקרו, נמצא גם בנו של קצין משטרה בכיר במדינה.

דובר הממשלה בלוב מוסא איברהים, התייחס לנושא וטען כי אל-עוביידי היא למעשה נערת ליווי וכי היא סירבה לקבל טיפול רפואי לאחר המקרה. לדבריו, היא כעת נמצאת עם אחותה בבירה טריפולי. לא נמסרה כל הוכחה מצולמת שזה אכן המצב.

 "נאנסה במשך יומיים"

הפרשה התפוצצה לאחר שהאישה התפרצה למסיבת עיתונאים במלון "ריקסוס" שבטריפולי, וחשפה בפני העיתונאים הזרים כיצד נאנסה בברוטליות על ידי 15 מחייליו של הרודן הלובי. אנשי משטרו של קדאפי שהיו במקום מיהרו להתנפל עליה, גררו אותה מחוץ לבית המלון והכניסו אותה בכוח לרכב שלקח אותה למקום לא ידוע.

מלון "ריקסוס" הוא המשכן של העיתונאים הזרים שמסקרים את המהומות במדינה. לאחר שככל הנראה עברה התעללות קשה, החליטה אימאן אל-עוביידי להתגנב למקום ולספר לעולם את סיפורה הכואב. במשך דקות ארוכות היא סיפרה לעיתונאים כיצד נאנסה במשך יומיים על ידי חייליו של קדאפי שאף השתינו עליה.

"הם קשרו אותי והשתינו עלי תוך כדי שהם שותים ויסקי", סיפרה אל-עוביידי והוסיפה כי הצליחה להימלט רק בזכות אזרחים שחילצו אותה מהמקום. עוביידי לא ידעה כי בעוד היא מספרת את סיפורה לעיתונאים הזרים, נמצאים במקום גם אנשי משטרו של קדאפי - שמיהרו להתנפל עליה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק