צפו: כך נראה המטוס האמריקני שהתרסק בלוב

העיתון הבריטי "דיילי טלגרף" דיווח הבוקר לראשונה כי מטוס F-15 אמריקני, שנוטל חלק במתקפה על לוב, התרסק אתמול בלילה במדינה. זמן קצר לאחר מכן אישר את הדיווח גורם בצבא ארה"ב. הסיבה - ככל הנראה תקלה טכנית. הטייס ניצל וחולץ ע"י המורדים, איש צוות נוסף פצוע. כך נראה המטוס שהתרסק

מחיר התקיפה: בצבא ארצות הברית מאשרים הבוקר את הדיווח בעיתון הבריטי "דיילי טלגרף", לפיו מטוס F-15 אמריקני התרסק במהלך פעילות מבצעית בלוב. סיבת ההתרסקות של המטוס היא טכנית, והטייס הצליח ללחוץ כל כפתור כיסא המפלט - וניצל. איש צוות נוסף שהיה על סיפון המטוס - מוגדר "פצוע".

מהפכה בלוב: כל העדכונים 

"שרידי המטוס, שהתרסק אתמול בלילה, נמצאו בלוב", דווח בסיקור החי של ה"דיילי טלגרף" את האירועים בלוב. "ככל הנראה הסיבה להתרסקותו היא טכנית. הטייס ניצל וחולץ על ידי המורדים".

גם הלילה נמשכה המתקפה האווירית והימית על לוב. מטוסי קרב של ארצות הברית, צרפת, בריטניה ומדינות נוספות יצאו לגיחות התקפה על מטרות בבירה טריפולי. כוחות קדאפי הגיבו בירי מסיבי של נ"מ ודיווחו על הרוגים חפים מפשע כתוצאה מהתקיפה. למרות ההפגזות הלילה ואתמול גם במתחם של קדאפי, גורמי צבא ומנהיגי המערב מתעקשים כי קדאפי עצמו אינו מטרת המבצע.

מתקפה בלוב - סיקור מיוחד:

דיווחים לא מאומתים: בנו של קדאפי נהרג

פוטין נגד הפעולה בלוב: "ההתערבות במדינות זרות - טרנד אמריקני"

דיווח מהארמון המותקף: "הרס ועשן בכל מקום"

קדאפי לא מוותר: "מוכנים למלחמה ארוכה"

ארמונו של קדאפי הופצץ מהאוויר

המתקפה נמשכת: 48 הרוגים בלוב

המערב פועל: מטוסי קרב וצוללות תוקפים יעדים בלוב

המתקפה בלוב: מלחמה להדחת קדאפי?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק