ה-IHH מסייע בחילוץ הטורקים מלוב

אנשי ארגון הטרור הטורקי, שאנשיו התעמתו עם חיילי צה"ל על סיפון ה"מרמרה", נשלחו ללוב על מנת "להעניק סיוע הומניטרי לפליטים ולחלץ את האזרחים הטורקים השוהים במדינה" - כפי שמדווחים כלי תקשורת בטורקיה. באתר האינטרנט של הארגון דווח: "סיפקנו 7,000 ארוחות חמות לפליטים. פועלים בתיאום עם שגריר טורקיה בטוניסיה"

ארגון הטרור בשם הממשלה: ארגון ה-IHH, ש-40 מפעיליו התעמתו עם חיילי צה"ל על סיפון ספינת ה"מרמרה" הטורקית, פועל בימים אלו בגבולותיה של לוב ומחלץ אזרחים טורקים מהמהומות במדינה. עד כה סייע הארגון בחילוצם של 46 אזרחים טורקים - כפי שמדווח בכלי תקשורת במדינה.

לטענת הארגון, אנשיו פועלים בלוב כבר מהימים הראשונים של העימותים הקשים. באתר האינטרנט של ה-IHH נטען כי מספר משלחות סיוע הומניטרי נשלחו למדינה, אולם בימים האחרונים דווח כי מספר רופאים נשלחו מטעמו גם כן.

"ארוחות חמות ל-7,000 פליטים"

"פינויים של הטורקים מלוב נעשה בתיאום של ראשי הארגון עם שגריר טורקיה בטוניסיה, אקין אלגן", דווח בטורקיה. "אנחנו מנסים להרחיב את הסיוע שלנו לאלו שנמלטים על נפשם מהמדינה. תרמנו עד כה ארוחות חמות ל-7,000 פליטים".

כשברקע האיום האמריקני להתערב בנעשה בלוב, דווח היום על חידושן של התקיפות של חיל האוויר הלובי את המורדים מן האוויר. במקביל, שבים היום להישמע הקולות לפיהן מועמר קדאפי אינו מתכוון לוותר על כסאו - אלא למות על אדמת לוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק