"מובארק עובר טיפולים כימותרפיים בסעודיה"

במצרים ממשיכים לעסוק בהיעלמותו הפתאומית של הנשיא המודח, ובמקביל מתפרסמים דיווחים על הידרדרות נוספת במצבו הבריאותי. עיתון מקומי מדווח: הנשיא כבר לא במצרים, הוא מקבל טיפולים כימותרפיים אינטנסיביים בבסיס צבאי בסעודיה. על פי הדיווח, כל בני משפחתו של מובארק שוהים לצד מיטתו

פרטים חדשים על מצבו הבריאותי של נשיא מצרים המודח: עיתון מצרי מדווח כי חוסני מובארק עובר טיפולים כימותראפיים אינטנסיביים, בבסיס צבאי הממוקם בעיר טאבוק שבסעודיה. על פי הדיווח, בניגוד לטענות כי משפחתו של הנשיא לשעבר לא הורשתה לעזוב את מצרים - בניו ואשתו של מובארק שוהים לצד מיטתו.

העיתון המצרי "אל-אח'באר" מדווח, כי מובארק מוחזק בבית חולים צבאי בטאבוק. "הוא עובר טיפול כימותרפי הנמשך שעה אחת, בכל חמישה ימים", אמרו לעיתון מקורות המקורבים למשפחה. "הוא החל לקבל את הטיפולים ימים ספורים לאחר שעזב את השלטון ב-11 בפברואר".

"כל בני משפחתו של מובארק נמצאים עמו כעת בטאבוק", הוסיפו המקורות לעיתון. "מדובר באשתו סוזאן, ובניו עלא וגמאל נמצאים במתחם פרטי בבסיס הצבאי". בשבוע שעבר דווח בכלי תקשורת ערביים כי מובארק התקשר לעבדאללה מלך סעודיה, ובירך אותו עם שובו למדינה, לאחר ארבעה חודשים של טיפול רפואי ושיקום ארוך שעבר בארצות הברית ובמרוקו.

"לאן נעלם הנשיא?"

הדיווח היום מצטרף לדיווח נוסף מהשבוע שעבר, לפיו הועבר מובארק לטיפול רפואי במחלת הסרטן בבית חולים בעיר הסעודית.

רשת הטלוויזיה האמריקנית "אל-חורה" דיווחה מפי מקור מצרי בקהיר, ששמו לא פורסם, כי מובארק עזב למעשה את מצרים זמן קצר לאחר ההפיכה במדינה.

במצרים עוסקים רבות בשבועות האחרונים בסוגיית היעלמותו הפתאומית של הנשיא המודח. השבוע הודיעו גורמים משפטיים במדינה כי הוצא צו איסור יציאה מן הארץ לכל בני משפחתו של מובארק, ובמקביל הוקפאו גם כל נכסיו. כלי תקשורת אחרים דיווחו בשבועות האחרונים כי מצבו הנפשי של מובארק קשה, הוא סובל מלחץ דם גבוה, מסרב לאכול ולקבל תרופות, והצוות הרפואי נאלץ לתת לו תרופות הרגעה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על מה שקורה במצרים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

מהפכה במצרים - סיקור מיוחד:

בכיר בצבא: "מובארק עלול למות בכל רגע"

"מובארק בתרדמת מאז יום שבת"

רגע לפני ההתפטרות: בניו של מובארק הלכו מכות

מובארק עלול לעמוד לדין

מול המצלמה: רכב דורס עשרות מפגינים בלב קהיר

צפו: הקרב האלים על הגשר בקהיר