ארגון אל-קעידה: נפיל את בית המלוכה הסעודי המושחת

מועמר קדאפי נלחם בשארית כוחותיו במפגינים בלוב - אך ארגוני הטרור מסמנים כבר את היעד הבא. ארגון "אל-קעידה" הודיע בסוף השבוע כי בכוונתו לנצל את רוח ההפיכות בעולם הערבי, ולהפיל את משטר המלוכה הסעודי. בהודעה של פעילי הארגון נאמר: "המלחמה תימשך כל עוד בית המלוכה לא יכיר בצרכי העם"

פעיל אל-קעידה. מסמנים היעד הבא (חדשות 2)

מסמנים את היעד הבא: בזמן ששליט לוב מועמר קדאפי טוען כי פעילי ארגון אל-קעידה הם שמנהלים את העימותים מול אנשיו, מדווח בסוף השבוע כי אותו הארגון מתכוון להפיל גם את בית המלוכה הסעודי. אתר המודיעין Site-Intellegence, העוקב אחר אתרי אינטרנט אסלאמיים, מדווח כי אחד מהפלגים המזוהים עם הארגון, "גדודי עבדאללה עזאם", הודיע בכוונתו להיאבק בבית המלוכה הסעודי ה"מושחת", לדבריו.

לפי הדיווח, בהודעה מיוחדת של אנשי הארגון נאמר כי משפחת המלוכה הסעודית ראויה ליפול בגלל "הוצאותיה הבזבזניות, אי הכרה בצרכי העם, קרבתה לארצות הברית וסירובה לאפשר לסעודים ליהנות מהכנסות הנפט של המדינה".

"משפחת המלוכה כופרת"

אתר המודיעין ציטט את דברי אנשי אל-קעידה, לפיהם המשטר הסעודי צריך להבין כי המלחמה מולו תתנהל כל עוד הוא ממשיך במעשיו. בהודעתם הם ציינו כי אנשי משפחת סעוד "הכופרת" הם בגדר מטרות לגיטימיות ללוחמי הג'יהאד.

השבוע יצאו לראשונה גם בסעודיה להפגין המוני שיעים במחאה נגד המשטר, זאת למרות שהמלך עבדאללה הורה על הענקת הטבות לאזרחים בשווי 37 מיליארד דולרים. המלך עצמו שב למדינה השבוע, לראשונה מזה ארבעה חודשים, לאחר שעבר סדרת טיפולים בארצות הברית ובמרוקו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק