דיווח: מובארק אושפז בבית חולים בסעודיה

נמשכת חרושת השמועות סביב מצבו הבריאותי של נשיא מצרים המודח: חוסני מובארק הועבר לבית חולים בעיר טאבוק בסעודיה, על מנת לטפל במחלת הסרטן ממנה הוא סובל - כך מדווחת רשת הטלוויזיה האמריקנית בשפה הערבית "אל-חורה". אם הדיווח נכון, הרי שמדובר בפעם הראשונה שמובארק מסכים לעזוב את מצרים מאז ההפיכה

"בורסת ההימורים" באשר למצבו של נשיא מצרים המודח חוסני מובארק נמשכת. רשת הטלוויזיה האמריקנית המשדרת בשפה הערבית, "אל-חורה", מדווחת הלילה כי מובארק הועבר לטיפול רפואי במחלת הסרטן ממנה הוא סובל בבית חולים בעיר טאבוק שבסעודיה, וכבר לא נמצא במצרים.

הדיווח נמסר מפיו של מקור מצרי בקהיר, ששמו לא פורסם. עם זאת, בשלב זה עדיין לא הכחיש או אישר שום גורם אחר כי מובארק אכן עזב את שארם א-שייח'.

"מצב בריאותי מדרדר"

הדיווח האחרון מצטרף לשורה של דיווחים באשר למצבו הבריאותי המדרדר של נשיא מצרים המודח, שהורע עוד יותר בעקבות האירועים הקשים במדינה. בשבוע שעבר דיווחו מספר כלי תקשורת מצריים ובין-ערביים כי מובארק מסרב לצאת לטיפול רפואי באירופה, בעוד שיתר בני משפחתו נמלטו לשוויץ.

העיתון "אל-גומהורייה" המצרי דיווח כי מצבו הנפשי של מובארק קשה, הוא סובל מלחץ דם גבוה, מסרב לאכול ולקבל תרופות, והצוות הרפואי נאלץ לתת לו תרופות הרגעה. העיתון "א-שארק אל-אווסט" הרואה אור בלונדון דיווח מפי מקור ביטחוני בכיר בצבא מצרים כי מצבו של מובארק הדרדר באופן דרסטי, וכי נעשים ניסיונות כדי להעביר את מובארק לטיפול בחו"ל, ככל הנראה בגרמניה, שם עבר בשנה שעברה ניתוח להסרת כיס מרה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על מה שקורה במצרים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

מהפכה במצרים - סיקור מיוחד:

בכיר בצבא: "מובארק עלול למות בכל רגע"

"מובארק בתרדמת מאז יום שבת"

רגע לפני ההתפטרות: בניו של מובארק הלכו מכות

הצבא המצרי: נשמור על הסכם השלום עם ישראל

מובארק עלול לעמוד לדין

איך התפטרות מובארק תשפיע על ישראל?

ההמונים במצרים ניצחו - מובארק הלך הביתה

צפו: עדות בעברית מתוך כיכר תחריר

מול המצלמה: רכב דורס עשרות מפגינים בלב קהיר

צפו: הקרב האלים על הגשר בקהיר