בצל ההפגנות במצרים: כתבת CBS הותקפה מינית

עיתונאים שסיקרו את ההפגנות במצרים, סיכנו את חייהם במהלך עבודתם. אחת מהן, היא כתבת CBS לארה לוגן שהותקפה מינית על ידי מפגינים מצריים. ההמונים ניצלו את ההמולה כדי להפריד אותה מצוות הצילום שעמו הגיעה לכיכר תחריר, ואז תקפו אותה. לוגן ניצלה לבסוף הודות לקבוצת נשים שהבחינה בנעשה

ההפגנות שהובילו להתפטרותו של נשיא מצרים חוסני מובארק לוו בלא מעט תקריות אלימות, חלקן, כך מתברר הופנו כלפי העיתונאים שהגיעו לסקר את המהפכה. רשת CBS הודיעה הערב שהכתבת לארה לוגן שסיקרה מטעמה את ההפגנות ביום שבו מובארק הודח, הותקפה מינית על ידי מפגינים.

ביום שישי 11 בפברואר, שבו נודע שנשיא מצרים חוסני מובארק פורש, סיקרה כתבת CBS לארה לוגן את חגיגות השמחה בכיכר תחריר לצורך כתבה, כשהיא והצוות שלה היו מוקפים בהמונים", נמסר מרשת CBS.

"מספר אנשים ניצלו את המהומה של ההמון, כדי להפריד אותה מצוות הצילום שעמו הגיעה, ואז תקפו אותה מינית. לבסוף היא ניצלה בזכות קבוצת נשים שהבחינו בנעשה והזעיקו את השוטרים המצריים", נכתב בהודעה.

עוד נמסר, כי היא סבלה מתקיפה מינית אכזרית, ומיד עם שובה למלון, הוחלט להחזיר אותה בטיסה הראשונה לארצות הברית. למחרת בבוקר היא טסה חזרה לביתה והופנתה לטיפול רפואי בבית החולים, שם היא עדיין מחלימה. בני משפחתה של לוגן ביקשו לכבד את פרטיותה ומסרו כי לא תהיה תגובה נוספת מצדה לכלי התקשורת.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על מה שקרה במצרים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק