בכיר באחים המוסלמים: לעצור אספקת הגז לישראל - ולהתכונן למלחמה

האם המהומות במצרים יתחילו להשפיע בקרוב גם עלינו? בכיר באחים המוסלמים קורא לעצור מיד את אספקת הגז לישראל ומשוכנע: "השוטרים והצבא המצרי לא יוכלו להתגבר על האחים המוסלמים"

איתות מדאיג מדרום: מוחמד ר'אנם, מבכירי האחים המוסלמים, קורא להפסיק את אספקת הגז לישראל ולהכין את העם המצרי למלחמה, תוך שהוא תוקף את ישראל וטוען שהיא זו שעומדת מאחורי משטר מובארק.

"השוטרים והצבא המצרי לא יוכלו להתגבר על האחים המוסלמים", אמר ר'אנם בריאיון לרשת הטלוויזיה "אל-עאלם" באירן. בהמשך קרא ר'אנם ל"מרד המוני שיעצור את הזרמת הגז דרך תעלת סואץ לישראל ולהכין את העם לקראת מלחמה בישראל כדי שכל העולם יבין שהעם המצרי מוכן לכל דבר בכדי להיפטר משלטון מובארק".

ר'אנם דיבר על המהומות במצרים ואמר שישנו מתח בעולם המערבי לגבי ההתרחשויות בקהיר וכי כל הפרשנים במערב "לא מסוגלים להבין את ההמון המצרי". במהלך הריאיון הוא סיפר על מיליוני אנשים שיצאו לרחובות וטען שההפיכה מצליחה למרות "השחיתות וההרג של מובארק והשתתת הפחד בלבבות האנשים".

הבכיר התייחס גם לשינוי בעמדת וושינגטון כלפי מובארק. "המדיניות של ארה"ב והיישות הציונית בנויה על מערכת של אינטרסים", הסביר והזהיר מפני ניסיון של מובארק להישאר בתפקידו "בעזרת ישראל".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על ההפיכה במצרים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק