דובאי: אם רצחה את תינוקה בשדה התעופה

שוטרי משטרת דובאי נדהמו למראה התמונות ממצלמות האבטחה של שדה התעופה המקומי: צעירה ממוצא אפריקני ילדה תינוק בשירותים של השדה, חנקה אותו למוות, הותירה את גופתו בשקית ניילון בפח של השירותים - ודקות אחר כך המריאה למדינה אחרת. המשטרה המקומית פתחה במצוד חובק עולם בסיוע האינטרפול כדי ללכוד את החשודה ברצח

החשד: רצח תינוק בשירותים של השדה (AP)

משטרת דובאי בשיתוף האינטרפול מנהלת מצוד אחר אישה שילדה תינוק בשדה התעופה, חנקה אותו למוות בשירותים – והמריאה אל מחוץ למדינה.

האירוע התרחש ביום חמישי האחרון. על פי הדיווחים בכלי התקשורת בדובאי, גופתו של התינוק נמצאה בפח האשפה של השירותים בשדה התעופה. אמו של התינוק זוהתה במצלמות האבטחה של השדה, ותמונותיה הופצו אל משטרות ברחבי העולם כדי לסייע בלכידתה.

אחד העיתונים המקומיים ציטט מקור ביטחוני, שלדבריו מדובר באישה בשנות ה-30 לחייה בעלת אזרחות אתיופית. כלי התקשורת האחרים ציינו רק כי מדובר באישה ממוצא אפריקני.

תמונות ממצלמות האבטחה של השדה חשפו כי האישה עלתה על טיסה דקות ספורות לאחר שחנקה את התינוק למוות והותירה את גופתו בשירותים. הרך הנולד נמצא מת על ידי אחד המנקים, שקיבל תלונות מנוסעים שטענו כי ראו שלולית של דם בשירותים. גופת התינוק נמצאה בתוך שקית פלסטיק כשחבל הטבור עדיין סביבה.