שר המודיעין האירני בדמשק: "נביס את האויב הציוני בכל מאבק"

פסגה בסוריה: שר המודיעין של אירן עלי מוסלחי נפגש בימים האחרונים עם ראשי חמאס בדמשק. "בכל מאבק באויב הציוני הוא יובס, בזה אנחנו בטוחים", אמר השר האירני בתום פגישתו היום עם ראש הלשכה המדינית של הארגון, חאלד משעל. על פי הדיווחים הזרים, זוהי הפעם השנייה בה מבקר מוסלחי בסוריה בתקופה האחרונה

שר המודיעין האירני, עלי מוסלחי (חדשות 2)

מהדקים יחסים: שר המודיעין האירני חיידר מוסלחי מבקר בימים אלו בדמשק ונפגש עם ראשי חמאס והג'יהאד האיסלאמי, שמפקדותיהם יושבות בבירה הסורית.

אחרי שנועד אתמול עם מזכ"ל הג'יהאד האיסלאמי רמדאן עבדאללה שלח ומזכ"ל החזית העממית מאהר א-טאהר, נפגש היום השר האירני עם ראש הלשכה המדינית של חמאס חאלד משעל ודן עמו בהמשך המאבק של חמאס. "בכל מאבק באויב הציוני הוא יובס, בזה אנחנו בטוחים", אמר בתום פגישתו עם משעל.

בסוריה מצפים כעת להמשך פגישותיו של שר המודיעין האירני - שצפויות להגיע לשיאן הערב בפגישה סגורה עם נשיא סוריה בשאר אסד. על פי דיווחים זרים, מדובר בפעם השנייה בה מבקר מוסלחי בסוריה בתקופה האחרונה.

לפני מספר חודשים ביקר מוסלחי במדינה יחד עם מספר בכירים ב"משמרות המהפכה" האירניים, והעביר מסר לחיזבאללה ולסוריה כי אירן אינה מעוניינת באותה התקופה בחימום הגזרה מול ישראל - בגלל ראשיתן של השיחות הישירות בין ישראל לפלסטינים.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק