אל-קעידה מזהיר: "מלחמה כוללת במזה"ת"

מספר שתיים בארגון אל קעידה שפועל באזור ערב הסעודית מזהיר מפני מלחמה כוללת שעומדת לפרוץ בין ישראל לבין אירן. לדבריו, אנשי הג'יהאד העולמי צריכים לנצל את הזדמנות כדי לכבוש את הערים הקדושות לאיסלאם מכה ומדינה בערב הסעודית – "שמסייעת לאויב הציוני"

סעיד אל שהרי, מספר שתיים באל קעידה בחצי האי ערב (חדשות 2)

בת ברית חדשה לאירן: ארגון אל קעידה מזהיר את תומכיו מפני מלחמה כוללת שתפרוץ בקרוב במזרח התיכון, שתסתיים במפלתה של ישראל מול אירן. מטה הארגון בתימן, שמייצג את אל קעידה בחצי האי הערבי כולו, פרסם קלטת שמע שבה נשמע סעיד אל שהרי, סגן המפקד באזור, מזהיר מפני מלחמה כוללת "שתיפתח ביוזמה של היהודים מול אירן".

"ישראל תשלח מטוסי קרב לכור הגרעיני באירן ושהרי מצפה מהמשטר השיעי האירני לנצל מתקפה זו כדי להשתלט על הערים הקדושות מדינה ומכה בערב הסעודית - שמסייעת למשטר הציוני", נאמר בקלטת. במקביל הוא מזהיר מפני החלטה ישראלית "לספח שטחים נוספים למדינה היהודית. כך ייצא שהאוכלוסייה הערבית בחצי האי הערבי תהיה כלואה בין היהודים לאירנים".

שהרי עצמו, הוחזק בכלא גוואנטנמו בשש השנים האחרונות לאחר שנתפס בפקיסטן לפני כתשע שנים. עם שחרורו, הוא עבר לתימן - שם הקים את הגרעין המרכזי של אל קעידה בחצי האי ערב. בקלטת מבטיח שהרי לתומכי הארגון כי המלחמה הכוללת שתפרוץ תביא עמה הזדמנויות רבות שאנשי הארגון צריכים להיערך כדי לנצלן היטב. כמו כן הוא מציע דרכי פעולה קיצוניות נגד הטייסים הישראלים שיגיעו לדבריו לתקוף באירן, כמו "מטוסים של הארגון שיתנגשו באופן יזום במטוסים הישראליים".

לדבריו עימות הדמים בין ישראלי ואירן יביא רק טוב לאנשי הג'יהאד האסלאמי העולמי, אם הם ידעו לנצל את המלחמה העתידה לבוא לדבריו, כדי לקדם את טובת הארגון.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

עוד בנושא:

להפציץ באירן? כל השאלות והתשובות

ניר דבורי - להפציץ באירן?: אפשר בכלל לעצור את הגרעין האירני?

להפציץ באירן? הקשר בין אירועי המשט לעזה ותקיפת מתקני הגרעין

להפציץ באירן? כל מסלולי התקיפה האפשריים

להפציץ באירן? בינתיים היא רק מותחת את הקו האדום - אהוד יערי

להפציץ באירן? בעד ונגד תקיפת מתקני הגרעין