דיווח: המרגל הלבנוני נמלט לישראל

התפתחות בפרשת הריגול הלבנונית: העיתון א-נאהר מדווח כי אחד החשודים בריגול לטובת ישראל נמלט מלבנון דרך מעבר הגבול הסמוך לבינת ג'ביל. זהותו של החשוד אינה ידועה, אך על פי הדיווח מדובר באחד מעובדי "אלפא" שנעצרו בחשד שצותתו לרשתות התקשורת בלבנון, והעבירו מידע על שיחות בכירים בצבא ובשלטון לידי ישראל

האם החשוד בריגול מסתתר בישראל? (חדשות 2)

האם ישראל מסתירה עובד של חברת התקשורת הלבנונית "אלפא" החשוד בריגול? עובד בחברת התקשורת הלבנונית "אלפא" החשוד בריגול, נמלט לשטח ישראל דרך בינת' ג'ביל שבדרום לבנון, כך מדווח העיתון הלבנוני א-נהאר.

זהותו של החשוד אינה ידועה, אך לדברי העיתון מדובר בעובד של חברת "אלפא" שנעצר בחשד לריגול למען ישראל. ביום שישי האחרון, קרא מנהיג החיזבאללה השייח' חסן נסראללה, להוציא להורג את החשודים שמסכנים את ביטחונה של לבנון עוד בטרם יסתיים משפטם. על פי החשד, הנמלט היה חלק חוליית ריגול ישראלית שהאזינה לרשתות התקשורת בלבנון, ולטלפונים ניידים של מספר בכירים בצבא הלבנוני.

חשיפת הפרשה, שזוכה בלבנון לכינוי "רשת הריגול הישראלית", החלה עם מעצרם של שלושה עובדים בחברת התקשורת "אלפא" בחודש שעבר. ביום חמישי האחרון דווח על עובד נוסף שנעצר.

אחד העצורים המרכזיים בפרשה הוא שרבל קיזי, בכיר ברשת התקשורת, שעל פי החשד שתל אמצעים אלקטרוניים ומשדרים שסייעו לישראל לחדור לרשת התקשורת בלבנון ולעקוב באופן הדוק אחר בכירים בזירה המדינית, הביטחונית והכלכלית בה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק