נסראללה סופד: פדלאללה לימד אותנו להתנגד לכיבוש הציוני

אבל כבד בארגון חיזבאללה, בעקבות מותו של המנהיג הרוחני של הארגון חוסיין פדלאללה. חסן נסראללה פרסם הערב הודעה מיוחדת, בה ביכה את מותו: "נמשיך לדבוק בעקרונותיו הקדושים". בהודעת הארגון נאמר: "זהו חכם הלכה גדול שהתנגד לאויב הציוני"

פדלאללה ונסראללה. אבל בחיזבאללה (רויטרס)

חיזבאללה באבל: מזכ"ל הארגון חסן נסראללה פרסם הערב הודעה המבכה על מותו של המנהיג הרוחני מוחמד חוסיין פדלאללה, הבוקר. "נמשיך לדבוק בעקרונותיו הקדושים", הבטיח נסראללה בהודעה המיוחדת, רווית השבחים לאיש הדת.

"נפעל על פי דרכו, בדרכיו ולמען העקרונות בשבילם הקריב יום וליל", הודיע נסראללה. "נשקיע למענם את כל מאמצנו". נסראללה ציין כי "פדלאללה לימד אותנו להתנגד לכיבוש ואת דרכי הג'יהאד".

מת משטף דם במוחו

בהודעה רשמית שפרסם ארגון חיזבאללה, נכתב הערב: "לבנון, האומה האסלאמית והעולם כולו איבדו חכם הלכה גדול שידע ג'יהאד מהו, ואשר עמד איתן בהתנגדותו נגד האויב הציוני".

הבוקר מת פדלאללה (74) בבית החולים, לאחר שאושפז בעקבות שטף דם במוחו. תחילה דווח על כך בסוכנויות הידיעות השונות, אולם בחלוף מספר שעות הודיעה על כך רשמית רשת הטלוויזיה הרשמית של חיזבאללה "אל-מנאר". בעקבות מותו, שידרה התחנה פסוקי קוראן ושירי אבל על רק תמונתו של המנהיג המת.