חמאס מציג: כך תבחר כלה יפה

ארגון החמאס מנסה לעזור לצעירים המבקשים להינשא, והחל בסדרת שיעורי הדרכה טלוויזיוניים: עזבו אתכם מ-72 הבתולות - אלו הכללים שיבטיחו לכם אושר כבר בזמן חייכם

כיצד לבחור כלה יפה? לא פשוט. גם אנשי החמאס חושבים כך ולכן יצאו בארגון בסדרת הדרכה שתסייע לגברים הצעירים לבחור אישה מוצלחת. ד"ר מוחמד חייר א-שעל מציג עצמו כמדריך לבחירת כלות שיעזור לכם למצוא אושר הרבה לפי שתגיעו לפגישה המיוחלת עם 72 הבתולות בגן העדן.

"אומרים שנשים בהירות יפות, שנשים שחומות יפות, שנשים בעלות עיניים ירוקות או כחולות או חומות הן היפות", מסביר ד"ר א-שעל. "אבל דבר שנראה לחלקנו יפה, אינו יפה בעיני האחרים. היופי הוא בעיני המתבונן", הוא מסכם.

חשוב שתהיה יפה - אבל רק בבית

אחרי שמצאתם אישה לטעמכם, צריך להיזהר ולשמור עליה. "כבוד בת מלך פנימה", מסביר א-שעל. "יש נשים שמתייפות ומתגנדרות כאשר הן יוצאות מהבית, אבל כשהן חוזרות לביתן בעליהן רואים זאת ככיעור", ומוסיף "אישה יפה היא גם כזו שאינה מושגת ורחוקה מעיני האנשים".

אך יותר מהיופי עצמו, חשוב שהאישה לא תהיה מרוצה מדי מיופיה. "חשוב לוודא שהאישה לא שבויה ביופיה, שלא תתהדר בו", אומר א-שעל, זאת כדי שלא תרגיש נחות ממנה. "אחר כך היא תאמר לך: '100 גברים רצו אותי, אבל אני ויתרתי ובחרתי בך". ומה לגבי אהבה? לדברי א-שעל אהבה היא לא מרכיב חשוב לפני החתונה, היא יכולה להגיע גם אחר כך.