לוב: 103 הרוגים בהתרסקות מטוס

מטוס נוסעים התרסק במהלך נחיתתו בשדה התעופה בטריפולי - כך מדווחות סוכנויות הידיעות. 103 בני אדם שהיו על המטוס נספו מיד, והניצול היחיד מההתרסקות, על פי הדיווחים - הוא ילד בן 8. עדיין לא ברור מה גרם להתרסקות

אסון בלוב: כ-103 נוסעים נהרגו בהתרסקות מטוס נוסעים במדינה, כך מדווחות סוכנויות הידיעות באזור. על פי הדיווחים, המטוס של חברת תעופה מקומית התרסק כליל במהלך ניסיון לנחות בשדה התעופה בטריפולי וחלקיו פוזרו לכל עבר.

המטוס ועליו 93 נוסעים ו-11 אנשי צוות התרסק על מסלול הנחיתה, מה שתורם להערכות שמדובר בטעות אנוש של הטייס, ועל פי העדויות במקום נראו "כדור אש ענק וענני עשן" מעל שדה התעופה בטריפולי.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

הניצול היחידי: ילד הולנדי בן 8

על פי הדיווחים, כל הנוסעים ואנשי הצוות נספו מיד בהתרסקות, זאת למעט ילד הולנדי בן 8 בלבד שהוא ככל הנראה הניצול היחיד מהאסון. בשלב זה לא ברור מה הביא להתרסקות הטרגית אך חקירה בנוגע לנסיבות שהובילו למקרה נפתחה.

המטוס שהתרסק, מדגם איירבאס 330 של חברת התעופה "אפריקיה" הלובית, יצא אמש מנמל התעופה ביוהנסבורג שבדרום אפריקה בדרכו ללונדון. עם הגיעו לנחיתת הביניים בטריפולי אירעה ההתרסקות הקטלנית. לדברי שר החוץ של דרום אפריקה, המטוס הלובי פשוט "נעלם" מהמכ"מ במהלך טיסתו וציין כי אין כל מידע מה גרם להתרסקות.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון:
ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק