לא רק בגדים: מלון "ארמני" נפתח בדובאי

מעצב העל האיטלקי כבר לא מסתפק בבגדים ולוטש עיניים גם לבניינים. ארמני חנך מלון מפואר ראשון בדובאי ומציע לכם לבוא ולהתארח אצלו. מחיר התענוג? יותר מ-1,000 דולר ללילה. קבלו הצצה

כיאה לפירמה, המעצב האיטלקי ג'ורג'יו ארמני הולך בגדול. אחרי שכבש את עולם האופנה הוא החליט לא להסתפק רק בחליפות, השתלט על שש קומות במגדל הגבוה בדובאי "בורג' חליפה" שנחנך בינואר השנה ופתח בית מלון מפואר במבנה המוכר.

הסגנון מינימליסטי, אך הצבעים (חומים וגווני אדמה) משקפים לדבריו "אווירה ביתית". שלא תטעו, ארמני לא פנה לתעשייה הזו בגלל בעיות כלכליות, שכן התקציב השנתי שלו נאמד בכשני מיליארד דולרים וחצי. כעת הוא מתכוון להגדיל את הרווחים על ידי הפעלת מלונות סביב העולם, כשהמלון בדובאי הוא הסנונית הראשונה.

יותר מ-1,000 דולר לחדר סטנדרטי

אם אתם מתעניינים להגיע לדובאי בחג השבועות המתקרב, אז דעו שהמחירים לחדר במלון הם לא בדיוק סטנדרטיים. כדי לשהות באחד מ-160 החדרים תיאלצו להיפרד מכ-1,000 דולר בכל לילה. עבור הסוויטה תשלמו 10,000 דולר. שולחן בחדר אוכל פרטי עם מסך LCD יעלה 800 דולר. אגב, המסך מציג בזמן הארוחה, תצוגות אופנה של ארמני.

בדובאי מקווים שהמותג "ארמני" ישכנעו את עשירי אירופה להגיע לאי בו "גדול יותר הוא טוב יותר", ויוציאו את המדינה מהמשבר הכלכלי שהחל ב-2009.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק