אשתו של בין לאדן קונה בית יוקרה בסוריה

הטרוריסט מספר 1 בעולם מתחבא בוודאי היטב במערה מתחת לאדמה, אבל אשתו הראשונה והמועדפת נאג'ווה ראנם אום עבדללה רוכשת בית יוקרה בעיר החוף הסורית לדקיה. העיתון אל קודס אל ערבי מדווח על הרכישה של בית יוקרה בגודל 200 מ"ר במחיר מציאה - 250 אלף דולר

הוא במערה, אשתו בדירת יוקרה (חדשות 2)

אשתו הראשונה של אוסאמה בין לאדן, נאג'ווה ראנם אום עבדללה רוכשת בית יוקרה בעיר החוף הסורית לדקיה. העיתון אל קודס אל ערבי היוצא לאור בלונדון, מדווח שנאג'ווה נמצאת בעיר מולדתה בסוריה כדי לרכוש בית לה, לשלושת בניה ולשלושת בנותיה. על פי הדיווח מחיר הבית עומד על 250 אלף דולר, גבוה יחסית לשוק הסורי אבל לא גבוה לשכונת זירעיה - השכונה היוקרתית ביותר בסוריה.

נאג'ווה גדלה בעיר עוד כשהייתה עיר נמל קטנה ועבורה זוהי שיבה הביתה. היא התחתנה עם הטרוריסט בין לאדן ב-1974 כשהייתה בת 14, אחרי יותר מעשר שנים של קשרים בין משפחת בין לאדן למשפחתה - משפחת ראנם. על פי הדיווח, נאג'ווה היא אישה דתייה מאוד שלא מתערה בסביבתה ואת ילדיה היא שולחת לבתי ספר דתיים.

אל קודס אל ערבי מדווח שעכשיו, עד שהמשפחה תכנס לביתה החדש, ששת הילדים והיא מתגוררים בבית מלון יוקרתי בעיר, אליו הגיעו ממספר מדינות ברחבי המזרח התיכון.

העיתון מדגיש שנאג'ווה היא רעייתו הראשונה והעדיפה של אוסאמה בין לאדן, אולי עכשיו תהיה כתובת ראשונה בה אפשר לקבל קצה חוט למיקומו של האיש שנחשב למבוקש מספר אחת בעולם, האיש שמצליח להטעות ולאיים על העולם הערבי כולו.