אבו מאזן נלקח לטיפול רפואי בירדן

דובר לשכת הנשיאות הפלסטינית אמר בשעות הצהריים כי יו"ר הרשות הפלסטינית החליק בחדר השינה בביתו ונפצע ברגלו. הוא הובהל לבית החולים ברבת עמון, שם קיבל טיפול. ברמאללה מרגיעים: "מצבו של הראיס טוב"

יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן נלקח לטיפול רפואי בירדן לאחר ששבר הלילה את רגלו בביתו - כך הודיע בשעות הצהריים דובר לשכת הנשיאות הפלסטינית נביל אבו רודיינה. לדבריו, "מצבו של הראיס טוב, ואיננו דואגים". עם זאת, הדגיש: "אבו מאזן זקוק למנוחה של כמה ימים".

אבו רודיינה סיפר כי אבו מאזן ככל הנראה החליק בחדר השינה בביתו שברמאללה, וכתוצאה מכך ספג "חבלות ברגלו". הוא הועבר לבית החולים ברבת עמון, שם הוא נתון להשגחתו של הדוקטור עבדאללה באשיר. אחד מדובריו של אבו מאזן אמר בשעות הצהריים כי הוא צפוי להשתתף בפסגה הערבית בלוב.

ראש הלשכה המלכותית ברבת עמון, נאצר אל-לוני, הגיע בדחיפות לבית החולים על מנת לקבל את פניו של אבו מאזן ולעמוד על מצבו. הראיס (75) נלקח כבר בעבר לטיפול רפואי לאחר שחלק מאצבע ידו נקטעה כשחלון רכבו נסגרה עליה.

גם מובארק בסדר

רק השבוע נשמו במצרים לרווחה, לאחר שהטלוויזיה המצרית שידרה צילומים ראשונים של נשיא מצרים, חוסני מובארק, מתאושש בבית החולים היידלסברג שבגרמניה. היום דווח במצרים כי מובארק צפוי לשוב לקהיר כבר בימים הקרובים.

לפני כשבוע הוטס מובארק לגרמניה, שם עבר ניתוח לכריתת כיס המרה. אולם, לא באמת ברור האם הוא לא סובל מבעיות בריאותיות חמורות יותר. בינתיים הורה מובארק מפורשות לבכירי הממשל המצרי לא לעזוב את מצרים, עד שיחזור למדינה.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק