זה מה שעשה השיטפון בדרום לבניין אחד באל-עריש

בחמאס פרסמו סרטון וידאו המתעד קריסת וילה מפוארת בסיני, כתוצאה ממזג האוויר הקשה. "בזה אתה צריך לטפל - לא בהברחות", זעמו בתנועה על הנשיא מובארק. צפו בתמונות הנדירות

בעוד אצלנו מתאוששים מהנזקים הכבדים שגרמו השיטפונות בדרום הארץ בשבוע שעבר, בחמאס משתמשים בתמונות מתוך הסופה שפגעה גם בסיני כדי לתקוף את נשיא מצרים חוסני מובארק.

בתנועה פרסמו סרטון וידאו ובו רואים ווילה מפוארת באל-עריש שבחצי האי סיני קורסת ברגע אחד. "בזה אתה צריך לטפל במקום להילחם בהברחות", האשימו בחמאס את מובארק שמתכנן לבנות חומת פלדה מול עזה.

שוב: סכנת שטפונות

אז האם המראות הקשים יחזרו אלינו? בשעות הערב יתפשט הגשם מצפון הארץ למרכזה כשהוא מלווה בסופות רעמים וברוחות חזקות. עיקר המערכת תורגש בפסגות הגבוהות בצפון הארץ, אבל גם תושבי המרכז וצפון הנגב ירגישו את הטמפרטורות הנמוכות. אתר החרמון, שנהנה מכמויות צנועות של שלג בשבוע האחרון, עלול להתכסות שוב בלבן ובשעות הלילה ייתכן שהשלג יתפשט גם לפסגות הגליל והגולן.

אבל מי שבנה על סקי בחרמון ועל שבוע גשום, יתאכזב לגלות שמדובר במערכת קצרה במיוחד שצפויה להסתיים עד מחר בצהריים. יחד עם זאת, בעקבות התחדשות הגשמים, עדיין קיים חשש לשיטפונות בנחלי הדרום, ולכן לא מומלץ להגיע מחר לאזורים אלה. בנוסף לשיטפונות, בשירות המטראולוגי מזהירים מפני רוחות עזות שינשבו ברחבי הארץ.