הסעודי דיבר על סקס - וקיבל 5 שנות מאסר ואלף מלקות

בממלכה האיסלאמית של ערב הסעודית יש עדיין נושאי שיחה אסורים, כך למד - על בשרו - אזרח סעודי שנידון לעונש חמור במיוחד של 5 שנים בכלא ו-1,000 מלקות. מאזן ג'וואד לא תיאר לעצמו שלחלוק חוויות אינטימיות בטלוויזיה יכניס אותו לכזאת צרה. צפו בסעודי מתרברב על הישגיו במיטה

כאשר התראיין מאזן ג'וואד הסעודי, לתוכנית טלוויזיה בלבנון, הוא לא חשב לרגע ששיחה על  חוויותיו המיניות עם קהל הצופים - תוביל אותו למאסר ולעונש מלקות. לאחר שידור הראיון הוא נשפט בבית משפט מוסלמי, שם מה שקובע הם חוקי ההלכה המוסלמית.

ג'וואד הורשע היום בסעיף אישום שספק אם קיים במדינה אחרת בעולם - התרברבות טלוויזיות על חוויותיו המיניות. התוכנית בה השתתף ג'וואד ששודרה ברשת הטלוויזיה הלבנונית LBC, נפתחה בסיפורו של הסעודי המתאר בפירוט את חוויותיו המיניות ואף את הפעם הראשונה בה קיים יחסי מין כאשר היה בן 14.

התרברב באוסף צעצועי המין שלו

בהמשך התוכנית נראה ג'וואד מכניס את הצופים לחדר השינה שלו ומשתף את הצופים באוסף צעצועי המין שלו. לאחר מכן דן ג'וואד בחוויות מין עם חברים נוספים שלו בנוגע לדברים "שמדליקים אותם".

עורך דינו של הנאשם, סולימן אל ג'ומאלי, ציין כי הוא מתכנן לערער וכי הוא בטוח כי גזר הדין כנגד מרשו "המתרברב", מאזן עבדול ג'וואד, יבוטל. גזר דין הקשה כולל מעבר לחמש שנות מאסר ו-1000 מלקות - גם איסור יציאה מן המדינה או ראיונות לכלי התקשורת במשך חמש שנים.

"אני אמשיך לרדוף אחרי תחנת הטלוויזיה"

עוד טוען ג'ומאלי כי מרשו הוכשל על ידי תחנת טלוויזיה לבנונית ולא ידע כי הוא מוקלט. "אני מקווה שלא תחשבו שהתיק סגור", אומר ג'ומאלי, "אני אמשיך לרדוף אחרי תחנת הטלוויזיה עד שהיא תקבל את העונש שמגיע לה".

התוכנית בערוץ הלבנוני גרמה לשערורייה גדולה מאוד בסעודיה, משום שדיבורים או אפילו רמיזות קלות בנושא יחסי מין הם נדירים בממלכה האיסלאמית השמרנית. לאחר שידור התוכנית הוגשו יותר מ-200 תלונות כנגד ג'וואד, אשר עובד בחברת התעופה הלאומית של המדינה.