כך נראות הבתולות שמחכות לשהידים בגן עדן

ארגוני הטרור מנסים לגייס כל אדם שהם יכולים כדי לבצע פיגועי טרור. עכשיו גם מסביר השייח' מה בדיוק מחכה למתנדבים: "הן טהורות כמו פנינים, והן כל כך יפות.אין להן צרכים, ילדים ואפילו לא מחזור"

אם תמיד תהיתם מה גורם לפעיל טרור מוסלמי להתאבד, היום תקבלו תשובה. פוסק הלכה מפורסם מסעודיה מספק לנו פרטים מדוייקים, על צורת המראה ומאפייני האופי של הבתולות שמחכות לשהידים בגן עדן.

"אללה אמר שהן נשים צעירות, יפות, לבנות, בעלות אישונים שחורים מאוד, ורשתיות לבנות מאוד, שאפשר להתבלבל מרוב שהעור שלהן מבריק ועדין", הסביר השייח'. "אללה אמר שהן כמו פנינים חבויות. יש להן עיניים רחבות, ומעולם לא נגע בהן אף גבר ואף שד, כולן בני אותו גיל ובעלות מוסר גבוה מאוד".

נשים ללא צרכים

לשהידים אין מה לחשוש מהבתולות - הן טהורות כמו "פנינה בצדף", מסביר פוסק ההלכה, ואיש לא נגע בהן מעולם. כל אחת מהן כל כך יפה עד שאפשר "לראות את מח העצם שלה דרך העור העדין והיפה של רגליה".

אבל המעלה המרכזית אותה הוא מציין היא, שנשות גן העדן הן נשים טהורות ש"אללה ניקה מכל הפגמים במראה ובאישיות, בלי פגמים, בלי מחזור, בלי צרכים, בלי שתן, בלי ליחה ובלי ילדים".

עוד טוען השייח', שהבתולות סגורות באוהלים וכלואות עבור בעליהן. כשמגיע השהיד, הן מחכות לו בגן העדן. ולסיכום הוא אומר כי גם אין חשש מבגידה: "אללה תיאר אותן כנשים שמשפילות את מבטן, ומסתכלות אך ורק על הבעל".