כך חמאס מלמד ילדים לשחוט יהודים

ברשת הטלוויזיה של חמאס יש גם תוכניות המיועדות לחינוך הגיל הרך. אלא שבמקום ללמד את הילדים הפלסטינים מיומנויות של קריאה, כתיבה וחשבון פשוט - מלמדים אותם מה צריך לעשות כדי להעיף את היהודים מישראל: "אנו צריכים לשחוט ולהעיף אותם מפה". שטיפת המוח של חמאס מתחילה כבר בגיל הרך: צפו בקטע

מי לא זוכר את 'אלפי' שלימד אותנו לקרוא או את את 'גבי ודבי' שלימדו אותנו אנגלית? בטלוויזיה של חמאס לא מתעסקים בזוטות שכאלה, אלא מלמדים את הילדים על מה שחשוב להם באמת. במהלך התכנית שלהם הם פתחו בשיחה על הדרך לכבוש את מדינת ישראל - הלא היא לשחוט את כל היהודים.

בתחילת התכנית, המנחה שהתחפש לדב הסביר לילדים כי כל היהודים יהיו מחוקים יום אחד. בהמשך השיחה הוא אומר: "אנו רוצים לשחוט אותם, סראא', כדי שיגורשו מאדמתנו, נכון?".   הדב הלא חביב אף המשיך בהסבר לגיל הרך: "אנו צריכים לשחוט ולהעיף אותם מפה".

שימו לב לדיאלוג המחריד שנערך בתכנית בין שני המנחים:

נסור: "לא יהיו יהודים ולא ציונים, בעזרת השם נמחק אותם"
סראא': "ניגפים יהיו היהודים!"
נסור: "וכמו שאנו נלך לביקור במכה, כולם יבואו לבקר בירושלים"

ואם זה לא מספיק, בהמשך התכנית התקשר ילד פלסטיני בן שבע, וסיפר שאביו שהיה פעיל חמאס נהרג מאש צה"ל. כאשר שאל המנחה את הילד מה הוא רוצה לעשות ליהודים שירו באביו, אמר הילד: "אני רוצה להרוג אותם".

כאשר אחד המנחים אמר שהם לא רוצים לעשות לנו כלום, רק לגרש אותנו מישראל, נזף בו המנחה השני ואמר לו "אנחנו רוצים לשחוט אותם, כדי שיגורשו מארצנו, אם לא בדרכי שלום, אז בדרך של שחיטה".