12 עוברים בבטן? פנטזיה של משוגעת

גם אתם התרגשתם מהמורה הטוניסאית שטענה כי היא עומדת לשבור את שיא העולם בלידת תינוקות? מצטערים לאכזב. מסתבר שהאישה סובלת מבעיות נפשיות וככל הנראה שהיא כלל לא בהיריון. "יכול להיות שהיא פשוט ניסתה להרוויח כסף מהטלוויזיה", הסביר רופא מקומי

האישה שצעקה 12 תינוקות (אילוסטרציה) (gettyimages)

נדיה סולמן מקליפורניה יכולה להירגע. השיא העולמי שלה בלידת תינוקות, שמונה במספר, לא עומד להישבר בקרוב. אמש התברר כי המורה מטוניסיה שטענה בתחילת השבוע כי היא נושאת ברחמה לא פחות מ-12 עוברים סובלת מבעיות פסיכולוגיות וככל הנראה שהיא כלל לא בהיריון.

משרד הבריאות במדינה ערך בדיקה לאחר שהאישה בת ה-34 הדהימה את העולם כולו עם הבשורה. מיד התברר כי האישה סובלת מבעיות פסיכולוגיות וזכתה להגדרה "פנטזיונרית".

"חקרנו אותה ממושכות, אבל אפילו ההיריון שלה נראה כדמיוני", מסרו גורמים רשמיים במדינה. "היא סירבה בתוקף לעבור בדיקות רפואיות, ועכשיו אנחנו כלל לא מצליחים ליצור עמה קשר. היא ירדה למחתרת".

רופא בבית החולים היחידי בעיר בו מתגורר המורה אישר שהיא אינה מטופלת במקום, והוסיף כי היא ללא ספק המציאה את כל הסיפור. "יכול להיות שהיא מנסה להרוויח כסף מהטלוויזיה", הציע הרופא. "אנשים מסוגה יכולים לגרוף לא מעט. אולי זה מה שגרם לה להמציא את הדברים".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק