טוניסיה: אישה נושאת ברחמה 6 בנות ו-6 בנים

המורה הטוניסאית נושאת ברחמה 12 עוברים לאחר טיפולי הפריה ממושכים וכמה הפלות קודמות. אם היא תלד את התינוקות בשלום יירשם שיא עולמי. הרופאים של האישה אומרים כי מצבה הרפואי טוב, ונכון לעכשיו לא נראה כי יש צורך לדלל חלק מהעוברים. "עם כל עובר שהתגלה, האושר גדל", סיפר הבעל

12 עוברים ברחם אחד (אילוסטרציה)

אישה מטוניסיה נושאת ברחמה לא פחות מ-12 עוברים כאשר מחציתם בנות ומחציתם בנים - כך דיווח עיתון ה"סאן" הלונדוני. לפי הדיווח, האישה, שעובדת כמורה, נכנסה להיריון לאחר טיפולי הפריה ממושכים לאחר שהיריונות קודמים שלה הסתיימו בהפלות. רופאיה של האישה אומרים כי מצבה הרפואי טוב, ונכון לעכשיו לא נראה כי יש צורך לדלל חלק מהעוברים.

בעלה של האישה מרואן סיפר כי בני המשפחה היו בטוחים כי אשתו נושאת ברחמה תאומים, אבל ככל שעבר הזמן התגלו עוד ועוד עוברים ברחמה. "האושר שלנו גדל ככל שמספר העוברים גדל", סיפר האב. "אשתי רוצה ללדת באופן טבעי, אבל הרופאים אומרים שזה לא אפשרי".

אם תצליח המורה מטוניסיה ללדת את כל 12 הילדים היא תשבור שיא עולמי. השיא הקודם נשבר בינואר השנה, אז ילדה נדיה סולמן מקליפרניה שמינייה: שתי בנות ושישה בנים, לידה שעוררה סערה תקשורתית בעולם. שיהיה בשעה טובה.