"הילדים המחבלים" כבשו את הטלוויזיה הערבית

סרטון תמים למראה כבש את ערוצי הילדים הערביים: ילדים וילדות רוקדים ושרים למנגינה נעימה - אבל מילות השיר מגלות סרטון הסתה חמור הקורא לילדים להפוך לשהידים. הסרטון הפך ללהיט גם בטורקיה, שם הוא הפך לאחד הקטעים המשודרים ביותר בערוצי הטלוויזיה הערביים, וכמובן - גם בתרגום לטורקית

הכוכבים בלהיט החדש שמשגע את ילדי העולם הערבי - הם ילדים שמספרים על התקווה להיות שהידים. בקליפ יש מוזיקה חביבה וילדים קטנים שמשחקים, אבל כשמקשיבים למילים מגלים  - מסר קשה מאוד.

"כשאנחנו הופכים לשהידים, אנחנו הולכים לגן עדן", שרים הילדים בסרטון ומוסיפים "אל תגיד שאנחנו קטנים, החיים האלה עשו אותנו גדולים". הקליפ משודר בערוץ הילדים האיסלאמי, ערוץ נפוץ מאוד המכונה "ציפורי גן עדן", אשר מגיע לכל בית במדינות ערב. בימים האחרונים משודר השיר שוב ושוב, כך שכמעט כל ילד ערבי מכיר כבר את הקליפ הזה בעל פה.

בחלק של השיר שרים הילדים  "...בלי פלסטין – מהי הילדות?", ומפנימים את המסר שהילדות שלהם לא חשובה בלי המדינה והמולדת, עליה צריך להגן בחירוף נפש ואפילו למות שהידים.

מדינה נוספת שאימצה את הסרטון היא טורקיה, שם הוא הפך ללהיט שמשודר שוב ושוב בערוצי הטלוויזיה. הסרטון הפך לאחד הקטעים המשודרים ביותר בערוצי הטלוויזיה - כמובן, בתרגום לטורקית.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?