הילדים צפו בשחזור פיגוע ההתאבדות שביצעה אמם

זה מה שרואים בערוץ הטלוויזיה של חמאס: בתכנית הילדים הפופולרית של חמאס עשו "ספיישל מיוחד". שני ילדים הוזמנו לראות סרטון מיוחד המשחזר את מעשי אמם: פיגוע התאבדות בו נרצחו חמישה ישראלים

כבר התרגלנו לראות את השידורים המזעזעים שמעביר חמאס לדור הצעיר, אבל נראה שארגון הטרור הצליח לשבור שיא חדש.

בתכנית הילדים הפופולרית "חלוצי המחר" המשודרת בערוץ "אל-אקצה" של חמאס הועבר ספיישל מיוחד: שני ילדיה הקטנים של מחבלת מתאבדת הוזמנו לצפות בשחזור הפיגוע שביצעה אימם. פיגוע, שבשנת 2004 נרצחו בו ארבעה ישראלים. במכון "מבט לתקשורת הפלסטינית" דאגו לחשוף ולתרגם את תכנית הילדים.

שני הילדים, דוחא וריאשי צפו יחד עם נאסור - הדוב החביב - בסרטון וידאו המשחזר את "מות הקדושים" של אמם. הוידאו הציג את ההכנות לפיגוע ואת הפיגוע עצמו. הילדים צפו בו בשקיקה.

"אמא, מה את נושאת בחיקך במקומי, צעצוע או מתנה בשבילי?", שואלים הילדים את אמם בסרטון, בעוד היא מכינה את חגורת הנפץ. לאחר שהילדים בתוך הסרט שומעים על מעשה ההתאבדות שרה הילדה הקטנה: "במקום לשאת אותי החזקת פצצה בזרועותייך. רק כעת הבנתי מה יקר יותר מאיתנו".

כשמסיימים הילדים לצפות בסרטון המזעזע, מסכמת מנחת התוכנית, ילדה בשם סראא' את מה שראו. "אלה הילדים של השהידה, לוחמת הג'יהאד הגיבורה, אשר הקריבה הכל למען מולדתה", היא מספרת. "היא לא התייחסה לילדיה - בשרה ודמה, ולמענם היא הקריבה את חייה לאללה".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו