אחמדינג'אד: לחקור את מות נדה

אפילו נשיא אירן לא נשאר אדיש למותה של הצעירה שהסעירה את הרשת, והורה לבדוק את נסיבות המקרה הטרגי. במקביל הפנה אחמדינג'אד הפנה אצבע מאשימה כלפי אמצעי התקשורת וטען כי הם מנצלים את הסיפור לצרכי תעמולה. "הם מנסים להטיל דופי בתדמית הנקייה של הרפובליקה האיסלאמית", הסביר הנשיא

"מי אחראי לרצח"? נדה אגה-סולטן

בצעד מפתיע למדי קורא היום נשיא אירן, מחמוד אחמדינג'אד, לחקור את מותה של מי שהפכה לסמל ההתקוממות באירן - נדה אגה-סולטן.

הנשיא שלח מכתב לאחראי על מערכת המשפט במדינה וביקש לבדוק את נסיבות האירוע באופן מעמיק ורציני."אני מבקש כי תורה למערכת המשפט לבחון ביסודיות את נסיבות הרצח ולזהות את הגורמים שהובילו למקרה", כתב לאייתוללה מחמוד האשמי שחרודי. אחמדינג'אד אף הגדיל לעשות וכינה את מותה של הצעירה "חשוד".

10% מהקלפיות נספרים מחדש

בתוך כך, האשים הנשיא האירני את כלי התקשורת בעולם בכך שהם מנצלים את הסיפור לצרכי תעמולה, וטען כי גורמי אופוזיציה בטהרן ובמדינות נוספות משתמשים במותה של נדה על מנת לקדם מטרות פוליטיות. "הם מנסים להטיל דופי בתדמית הנקייה והטהורה של הרפובליקה האיסלאמית ברחבי העולם", הסביר אחמדינג'אד.

הבוקר החלה המועצה המחוקקת העליונה באירן בספירה חוזרת של כ-10% מקולות הבוחרים ב-22 מחוזות שנבחרו באקראי. המועמד הרפורמיסטי מיר חוסיין מוסאווי כבר דחה את המהלך, בטענה שכל הקולות אמורים להיספר מחדש ולא רק חלקם הקטן.

תיעוד הרגעים האחרונים של נדה

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?