שידורי המהפכה של מוסאווי

תחנות הטלוויזיה האירניות לא מדווחות על הנעשה בטהרן בשבוע האחרון. מעשי האלימות של המשטרה, ההרוגים וההפגנות העצומות מוסתרות מעין העולם, אבל בעיקר מהציבור האירני. תחנת טלוויזיה אחת משדרת את הזוועות מטהרן: "המוג'הדין", שידורי המהפכה האירנים. חלק מתמונות קשות

תחנות הטלוויזיה באירן ממעטות לדווח ולאפשר לתמונות מהנעשה בטהרן לצאת לעולם, אבל למרות הצנזורה הקשוחה, סרטי תעמולה, קטעי וידאו ודיווחים מההפגנות ממשיכים להיות מופצים ומתגברים על מחסומי האינפורמציה של המשטר.

מי שמחפש את המידע בטלוויזיה האירנית לא ימצא דבר. לאנשי סוכנויות הידיעות ורשתות התקשורת הבינלאומיות אסור לצלם או להעביר שידורים מרחובות טהרן, רשתות החדשות האירניות כמו "אירנה" או "פרס-טי וי" העדיפו לשדר תכניות על הארכיאולוגיה באירן או תכניות על הכיבוש הישראלי ולא לדווח מהנעשה בבירה.

רשת תקשורת אחת, "איראן מוג'הדין", רשת טלוויזיה של האופוזיציה האירנית מדווחת מהמחתרת. בשידורים מושמעים דברי עידוד "לגיבורי ההתקוממות", "לשוחרי החופש".

התמונות קשות, איש לא מטיל צנזורה ולא מנסה לייפות את מעשי אנשי משמרות המהפכה. הטלוויזיה מציגה גופות של מפגינים, תומכי מוסאווי, שספגו חבטות קטלניות, ירי של אנשי המשטר לעבר מפגינים וקריאה אחת: "מוות לדיקטטור, מוות לאחמדינג'אד". 

הצטרפו לחדשות 2 בטוויטר

מהומות באירן: סיקור מיוחד

אחמדינג'אד מאיים: המשטרה תטפל במתפרעים

הממשל חוסם את הרשת - הבלוגרים ממשיכים

נשיא אירן התקפל: סופרים שוב את הקולות

אחמדינג'אד: העולם צריך ללמוד מאיתנו דמוקרטיה

נאום הניצחון: "עיני העולם נשואות אל אירן"

מהומות אלימות בטהרן אחרי התוצאות הרשמיות

המחאה באירן עוברת בטוויטר